1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2014 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 14, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W wątku tylko opinie.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie to król wraca już w tym roku. Animacje, fizyka piłki, fizyka zawodników, tempo rozgrywki, AI konsoli (w końcu nie czituje a nawet popełnia błędy!!!) no zwyczajnie przypomina mi to realne mecze w przeciwieństwie do fifki która jak dla mnie jest jednym wielkim skryptem i schematyczną arkadówką.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. RiseAgain

RiseAgain Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgadzam sie z kolega wyzej, tylko ktos kto nie zna sie na pilce powie ze fifa jest lepsza od pes'a. Tych gier nigdy nie powinno sie porownywac, jesli chcesz pograc w prawdziwa pilke a nie jarac sie pieknymi bramkami ktore nie daja zadnej satysfakcji i sa specjalnie zrobione tak aby nieswiadomy gracz myslal ze jest elo :D To tylko i wylacznie PES

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tez tak uwazalem, ale ostatnie odslony PESa byly niegrywalne, sztuczne itp ale w tym roku wrocil stary dobry PES, grafika super, swietne animacje itp

6. Włóczykij

Włóczykij Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    14 zrobiła w tym roku duży krok do przodu. Nie myslałem że to powiem, ale Król powrócił!

7. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety wnioskując po demie i corocznych przygodach z transferami możemy mieć szybkie DLC z aktualizacją składów. Bale w Realu raczej od początku się nie pojawi, a może mnie zaskoczą.

8. WestWisla

WestWisla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Mam pytanie,
    zamowilem preorder w Empiku, premiera jest 20.09, a odbior w punkcie mam na 23.09 :/
    Czy jest inna opcja by mieć PESa juz 20.09 u siebie na konsoli ?
    Pozdrawiam

9. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Na szybko po ok 20 meczach w pełna wersje
    + silnik graficzny
    + animacje
    + świetne odwzorowanie twarzy gwiazd
    + parady bramkarskie

- ociężałość zawodników
    - uczucie sztywności w kierowaniu zawodnikami
    - sprint w ofensywie, chodź by to miał być sam Bale czy Valencia, zawsze ktoś nas dogoni na krótkim odcinku
    - wejście barkiem, dramat, skuteczność na poziomie 1/5
    - częste kolizję zawodników zderzających się ze sobą
    - chaos w defensywie
    - linia spalonego praktycznie nie istnieje
    - podania i ich siła
    - brak płynności w przejęciu piłki i kontynuowaniu akcji
    - strzały i ich siła
    - gdy zawodnik automatycznie biegnie do piłki nie można nad nim przejąć / odzyskać kontroli dopóki nie przejmie piłki (cholerne skrypty), nie mozna na nim wymusić aby biegł inaczej niż skrypt
    - murawa, płaska jak kartka papieru
    - kursor przy rzutach różnych / wolnych, było u konkurencji w dodatku lepiej rozwiązane.

Generalnie jak co roku miał być przełom , miał wrócić król bla bla bla .... a jest jak zawsze ... od 2008r.

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

10. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z internetu :)

Pograłem wczoraj parę meczy i naprawdę mi się podoba. Nie ma tej sztywności w animacji. Może i Fifa lepiej wygląda jednak gra się o wiele ciekawiej w Pesa.

11. RiseAgain

RiseAgain Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja w pes'a zawsze gralem na game speed +2 nie rozumiem jak mozna mowic ze zawodnicy sa ociezali kiedy jest wybor szybkosci gry na w 14 gram na +1 bo na +2 ciezko ogarnac zwody etc wiec zamiast pisac glupoty ze zawodnicy sa ociezali wejdzcie w opcje ;)

12. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zgadzam się z Tobą w większości punktów które wymieniłeś. Zawsze lubiłem tą serię ale od paru lat ewidentnie nie trzyma poziomu.
    ten skrypt z przejmowaniem piłki jest śmieszny i strasznie irytujący.
    Dodałbym jeszcze problem bramkarzy, potrafią bronić sytuacje 1000% procentowe a puszczają takie klopsy że idzie się wkurzyć.
    Nie wiem jak wy ale ja np nie mogę dostać kartki, np faulowałem nawet specjalnie zawodnika który wychodził w sytuacji sam na sam i mój obrońca nie dostał nawet żółtej kartki.

13. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Wlasnie gram w pelna wersje po angielsku i jedyne minusy to menu, muzyka oraz komentatorzy. Reszta to poezja gry piłkarskiej ;]

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

nie wiem czy nigdy nie grales w pilke czy jak ale wiekszosc co piszesz to bzdura, przeciez zawsze zawodnik biegnacy z pilka bedzie wolniejszy i latwiej go dogonic przez obronce... oraz ze kazde wejscia bar musza byc skuteczne? wystarczy popatrzec na byle jaki mecz, to wlasnie charakteryzuje PESa ze bardziej oddaje mecz niz FIFA, dalej dziwne masz jakies odczucia co do "kierowania zawodnikami" skoro masz chaos w defensywie to znaczy ze nie potrafisz ich ogarnac i ustawic, linia spalonego takze jest, wylacz automatyzm w przelaczaniu zawodnikow i problem sie rozwiaze a kursor jest tez dobrze zrobiony, z tego co wiem to konkurencja juz od bardzo dawna nie stosuje strzalki

1 osoba to lubi.
  15. lord666raziel

lord666raziel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    nowy PES jest świetny!!! gram już kilka dni i jak już skończę jeden mecz to grałbym następny i następny.
    fizyka jak najbardziej na plus, no w końcu jakaś gra w którą trzeba się nauczyć grać, co naprawdę nie jest łatwe prowadzenia piłki jest tu tyle rodzai że normalnie przytłacza.
    ale też są minusy bramkarz czasem głupieje. i osobiście nie podoba mi się oświetlenie w grze, znaczy mecze w dzień są tak jasne i jaskrawe że prawie nie witać detali. a w grze nie ma żadnej opcji ustawienia gammy.
    i jeszcze jedna ważna póki co w GRZE NIE MA MULTI!!!! no chyba że w jakiś dlc bedzie, no a chciałem kupić oryginał na pc ze względu na lepszą grafę, mody i właśnie multi którego chyba może nie być :(:(:(

16. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tryb online ma się pojawić wraz z pierwszym dlc zaraz po premierze gry. Jeszcze wtedy ma nie być aktualizacji składów.

Co do gry zgadzam się, czuć różnicę pomiędzy 2010(a w tą grałem ostatnio) a fox engine w 2014. Ale ten potencjał chyba nieco zmarnowany. Trzeba czekać na next-gen bo teraz jak wiadomo bez deszczu, twarze te które są dopracowane to super, ale reszta tak jakby na szybko, może gra w tej generacji ze wszystkimi dopracowanymi szczegółami by notowała kategoryczne spadki fps, a i tak się zdarzają. Praca bramkarzy do poprawy, plus za kolejne ligi z Argentyny i Chile, choć szkoda, że brakło ligi Meksykańskiej. Jak widać powoli licencje zdobywają, a co najważniejsze jak już są, to pełne na LM, LE,CL,AFC. Prawdopodobnie, że teraz w Master Legue można zmieniać zespoły, co by było na kolejny plus, bo to siedzenie przez x-lat w jednym teamie na dłuższą metę było nudne.

17. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    jak dla mnie stare dobre PES skonczylo sie wraz z pojawieniem sie nowej generacji,na PS2 ta gra nie miala sobie rownych... choc te nawet przypadlo mi do gustu,jednak jest wiele minusow w porownaniu do FIFA 13 czy juz niebawem FIFA 14 ;) a mianowicie:
    -18 stadionow
    -wyglad zawodnikow(moze jakies TOP 20 jest perfekt reszta szkoda gadac miedzy innymi nasi reprezentanci Lewy,Kuba,Piszczu,Boruc wgl do siebie nie podobni)
    -malo licencjonowanych lig i druzyn (zadna nowosc ale zeby miec licencjonowana LM i zeby nie bylo finalisty poprzedniego sezonu,mam na mysli BVB to jest cos nie hallo....)
    -transfery zaktualizowane moze do poczatku lipca reszte trzeba czekac na aktualizacje albo tak jak ja samemu bawic sie w edytorze..://
    -muzyka w menu....

Tak wiec ogolnie gierka jak dla mnie ocena 7/10,potencjal nie wykorzystany bo nowy slinik ladnie wyglada dla oka w porownaniu z FIFA.

18. LessThanJake

LessThanJake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZABRZE
    Mnie osobiście Konami rozwala w jednej rzeczy,zmieniają rzeczy które są dobre w poprzednich częściach - kopią w czymś w czym kopać nie trzeba,chodzi mi tu o ustawieniu formacji,no przecież ta strzałka chodzi jak krew z nosa,strasznie to wolne anemiczne,jak to widze to nie mam ochoty na ustawianie (jak w fifie ;p),sama gra jest do opanowania :)

19. Avenger11

Avenger11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W zupełności się z tobą zgadzam. Niestety... Najbardziej wkurzające jest zachowanie samych zawodników. Zachowują się jakby ważyli pół tony, no i te sprinty to śmiech na sali, nie mówiąc już o bramkarzach co wpuszczają takie szmaty, że głowa mała. Strasznie się zawiodłem. Spodziewałem się zupełnie innej gry bez większości błędów. Jak dla pes13 jest sto razy lepszy od tego niewypału.

20. RiseAgain

RiseAgain Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Eheh jak widze te komentarze fanboyow fify i jedyne co w z nich mozna wywnioskowac to to ze PES jest za trudny dla was to chce sie smiac. Nie komentujcie gry kiedy wnioski wyciagacie po tym ze jest dla was za trudna. Wlaczcie sobie Master League zagrajcie wlasna druzyna na poziomie Super Star nie jakims Realem czy Barca i jak dojdziecie do zimowego okienka utrzymujac sie w lidze to bede bral na powaznie wasze wypociny :D Zaloze sie ze komputer bedzie szedl nie biegl srodkiem i nawet nie bedziecie umieli zabrac mu pilki .. PES to nie jest gra dla dzieci, znasz sie na pilce nie jestes jakims laikiem to ja docenisz, a jak masz dosc iq to nie bedziesz pisal bzdur bo swiadczy to tylko o tym ze nie potrafisz odroznic dobrego symulator od szajsu pod publike ktory ma malo wspolnego z pilka. PES chodz niema emblematow, prawdziwych imion, stadionow etc caly czas utrzymuje sie na rynku i nigdy fifa go nie zdetronizuje bo dalej sa gracze tacy jak ja i nie nabiora sie na wiecej obrazkow i innych smieci bo gameplay i charakter tej gry jest nie do podrobienia jest najblizej prawdziwej pilki od zawsze.

21. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A wiec kolego poziom superstar to dla mnie pikus, ale kogo bawi gra z cpu? Pograj esl , tam jest poziom

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)

Wczytywanie...

Poleć forum