Pro Evolution Soccer 2015 nierozpoznana płyta

denioksg

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam mianowicie taki problem mam nagraną grę wyzej wymieniona ihasem pod lt 3.0 mimo wszystko jednak gdy probuje odpalac na konsoli wyskakuje mi nierozpoznana płyta czy ktos wie moze o co z tym chodzi wczesniej mialem to samo z fifa 15 i nic;/
 

jagos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ten sam problem opisywałem już tutaj:
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/przerobka-ixtreme-lite-touch-3-0-dysk-nie-jest-obslugiwany-204196/
Próbowałem też wypalać Pesa, z tym samym skutkiem, co u kolegi denioksg. Dodam, że próbowałem wypalać inną grę (Borderlands: Pre-Sequel) nagrywarką z laptopa z wgranym burnermax payload tool. Rezultat był ten sam, choć gra wypalona na laptopie nawet nie chciała się do końca zainstalować na dysku (komunikat o zarysowanej płycie) ,w przeciwieństwie do tej wypalonej iHasem, która chociaż dała się zainstalować. Coraz więcej ludzi ma podobne problemy z najnowszymi wstawkami. Może niedługo doczekamy się jakiegoś logicznego wyjaśnienia, co nagle się stało, że nie możemy poprawnie wypalić żadnej nowej gry.
 

mesmi8

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj zaciągnąłem również długo wyczekiwanego przeze mnie PES-a. Efekt jak u Panów powyżej. Nagrywarka Ihas524b, płyty Platinum Ritek,z którymi nie miałem nigdy żadnych problemów a mimo to fail przy 3 próbach wypalenia obrazu. Zmieniłem nawet ustawienia EEprom na inne,których używałem jakiś czas temu ale też nie pomogło. Z ostatnich gier nagrywałem jedynie Obcy: Izolacja i wszystko było Ok. Może przyczyną jest to że nie ma danych na temat obrazu w ABGX? Bo przynajmniej u mnie nie było... Ktoś już ogarnął ten problem?
 

mesmi8

Użytkownik
Użytkownik
Panowie,znalazłem przyczynę. Obraz nie przechodził weryfikacji topologii danych w abgx. Wystarczy we właściwościach pliku ISO odznaczyć opcję "tylko do odczytu" i przepuścić jeszcze raz przez zaktualizowanego(!!!) abgx i dogra topologie!!!!


Sory za posta pod postem. ;)
 

bagir

Użytkownik
Użytkownik
u mnie to nie pomaga - obraz cały czas nie przechodzi weryfikacji (screen powyżej) jakieś pomysły ?
 

jagos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie,znalazłem przyczynę. Obraz nie przechodził weryfikacji topologii danych w abgx. Wystarczy we właściwościach pliku ISO odznaczyć opcję "tylko do odczytu" i przepuścić jeszcze raz przez zaktualizowanego(!!!) abgx i dogra topologie!!!!


Sory za posta pod postem. ;)
U mnie żaden z obrazów gier, których nie mogę wypalić, nie miał zaptaszonej opcji 'tylko do odczytu'. Topologia dogrywa się normalnie, wiec problem musi leżeć gdzie indziej. Pytanie - gdzie?
 

bagir

Użytkownik
Użytkownik

zobacz na screena = tu leży problem raczej, pytanie jak go rozwiązać ?
 

mesmi8

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na tą chwilę jedyny problem to brak informacji o kopii w bazie abgx....
Dzisiaj po pracy zaopatrzę się w płytki esperanaza,spróbuje wypalić.
Może masz coś źle ustawionego abgx?
Jagos jak u Ciebie? Tak samo jak u kolegi?

Mój screen:
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
pobierzcie nowe abgx360.ini i wrzuć je do StealthFiles Folder na swoim ABGX

abgx360 (tam na stronie jest plik ini - rozpakuj i wrzuć do folderu)

potem przepuść jeszcze raz przez ABGX i zobacz czy tam gdzie masz Verification Failed ( te na żółto ) - się zmieni.

TUTORIAL jak wgrać plik ini:GREAT VIDEO TO GET YOURE ABGX UP AND RUNNING AGAIN - Xbox 360 General Discussion - XPG Gaming Community
 

mesmi8

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj późnym wieczorem PES 2015 nie było jeszcze w bazach abgx,dzisiaj się coś zmieniło?
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj późnym wieczorem PES 2015 nie było jeszcze w bazach abgx,dzisiaj się coś zmieniło?
ABGX.net - Handheld and Console Scene Release and NFO Database
 

jagos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dopiero się zorientowałem, że o ile plik iso gier (Call of Duty, Borderlands pre-sequel) sam w sobie nie ma zaptaszonej opcji 'tylko do odczytu', to już cały folder z grą jak najbardziej. Może w tym tkwi problem. Odptaszyłem, przepuściłem przez zaktualizowanego abgxa i aktualnie jestem w trakcie wypalania. Zastanawia mnie tylko fakt, że po ponownym kliknięciu prawym przyciskiem w folder z grą opcja 'tylko do odczytu' znowu jest zaptaszona. Zastanawiam się więc, czy w trakcie przepuszczania obrazu zmiany obowiązywały. Dam znać.
EDIT: Znowu przepuściłem obraz przez abgxa, elegancko dograł topologię, a po weryfikacji wypalonej gry abgxem mam komunikat 'topology data is blank'...nie ogarniam tego już...jest to samo, co było, więc gra na pewno nie ruszy.
 

mesmi8

Użytkownik
Użytkownik
U mnie odznaczenie opcji "tylko do odczytu" dało efekt! Obraz przepuszczony przez abgx nie przeszedł jedynie końcowej weryfikacji danych,po za tym OK. Płytka wypalona i w końcu mogłem zasiąść do nowego PES-a. :)
Pokombinujcie z tym "ptaszkiem",miałem przecież ten sam problem i to było przyczyną. Powodzonka!

drzazga-ta stronka nie działa odkąd padła domena strony abgx,teraz żeby dowiedzieć się czy są aktualizacje w bazie obrazów trzeba za każdym razem ściągać na nowo plik .ini
 

tulio

Świeżak
Świeżak
Witam Panowie wiecie juz jak trzeba nagrac zeby gra chodziła ?? tradycyjna opcja wywali mi komunikat - "Dysk nieobsługiwany "
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
Witam Panowie wiecie juz jak trzeba nagrac zeby gra chodziła ?? tradycyjna opcja wywali mi komunikat - "Dysk nieobsługiwany "
napisz co dokładnie robisz - krok po kroku żeby ją wypalić - będzie łatwiej Ci pomóc

(musisz zrobić ABGX fix'a - inaczej nie nagrasz poprawnie - choć na razie serwer abgx jest offline )
 

tulio

Świeżak
Świeżak
w skrócie wszystko to samo co z FIFA 15. nagrałem juz kilkanascie gier a ta mi własnie nie idzie ;/ poniewaz dysk nie jest obsługiwany ;/
czyli narazie puki strona abgx jest offline nic nie zrobie ??
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
nie PÓKI co nic nie zrobisz
 

tulio

Świeżak
Świeżak
No i własnie sie dowiedziałem ze sie Jednak Mylisz- ;) bo mozna pobrac z innej strony bede próbował cos z tym zrobic.
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
to podaj od razu na forum tą stronkę - a nie ...
 

tulio

Świeżak
Świeżak
NIe wiem czy Administratorzy nie beda mieli nic przeciwko ze reklamuje Inne Forum.
Wystarczy wpisac w google
 

Do góry Bottom