1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2015 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko Opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie jest dużo lepiej niż w poprzednich częściach, oczywiście błędów jest nadal sporo, ale gra w końcu idzie w dobrym kierunku...
    Na pewno najlepszy PES od pamiętnej 6 ;)
    P.s. Jedyne czego nie wiem, to czym tak naprawdę się różni PES z x360 od tego na xone (nie licząc grafiki), bo nie wiem czy bardzo dużo tracę grając na current genie

4. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Napisze krótko, nie ma jeszcze gry na rynku po której tak bardzo byłoby widać różnicę między CG a NG. Gra na X360 została dosłownie wyrzygana (porównując ją do wersji na XONE) miernej jakości grafika, tekstura kibiców to kpina, ale ok graficznie wiadomo, że jest przepaść. Jednak KONAMI poszło krok dalej i w wersji na 360 mamy spowolnienia w samej rozgrywce które widać zwłaszcza online gdzie np. kamera nie nadąża za akcją, olbrzymi spadki fbs w menu, fatalne bugi zwłaszcza z bramkarzami. Co do ogólnych wad gry dochodzi jeszcze kondycja spadająca z prędkością Baumgartnera, piłka to głaz, strzały są przesadzone, sędzia gwizda wszystko, brak animacji wejścia na boisku.
    Grałem na NG i tam jest to najlepsza gra piłkarska ever na X360 ten PES bije FIFĘ, ale dosłownie o dużego palca

5. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Mi się całkiem przyjemnie gra w nowego PES, ale mogę tylko mówić o grze offline, bo online na razie nie testowałem...
    Jest nadal sporo błędów, ale moim zdaniem to najlepsza część jaka wyszła na X360, z tym że bardzo okrojona w porównaniu do wersji na XOne, ale na razie muszę obejść się smakiem (z tym brakiem oprawy przedmeczowej na 360 to trochę Konami przesadziło, rozumiem że konsola starsza, ale w każdej poprzedniej części to było, więc tym większe zaskoczenie), każdemu się pewnie nie spodoba, ale ja osobiście polecam i liczę w przyszłości na jakieś łątki od Konami :)

Wczytywanie...

Poleć forum