1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2015

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MCMVIII

MCMVIII Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Demo fajne. oby gra była taka sama.

4. leBlaqe

leBlaqe Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tak, od zawsze grałem w fifę, dlatego że PES mi jakoś nie imponował. Ale po wyjściu obu gier stwierdzam bez bicia, że PES miażdży fifę niestety. To co w PES zrobili z realizmem i grafiką, zachowaniem piłkarzy oraz bramkarzy to wielkie mistrzostwo świata :) no i oczywiście stadiony :) Polecam więc PES 2015 :)

5. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema. Gram w demo od kilku dni. Polecam.
    Przypominają sie stare czasy i gra moim zdaniem trzyma poziom...
    Ps. nie da sie dotknac pilki ręką.... :)

6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    U mnie łączy normalnie. Ale pamiętaj, że w tym wątku TYLKO OPINIE.

Gram od paru dni i nie da się nic zarzucić tej grze. Co prawda jest kilka błędów, ale wskażcie mi grę w której nie ma żadnych. Doczepić się można do braku licencji, choć da się to przeżyć. Grafika, animacje, strzały, cała fizyka stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu kto wacha się między FIFĄ i PESem. W tym roku The pitch is ours.

7. oscar19856

oscar19856 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Coś pięknego! Szacun dla Konami za to co zrobili :D

8. wobiektywie5

wobiektywie5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szczerze mówiąc, to w FIFĘ lepiej mi się gra. Jakoś tak bardziej mi odpowiada i graficznie i pod względem silnika gry ;)

9. MCMVIII

MCMVIII Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Gra fajna, brak licencji to w tej serii standard,ale mimo wszystko czegoś mi brakuje.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Najbardziej boli fakt braku pełnych licencji.. Jakby to było to nawet nie popatrzyłbym się na Fifę. No ale do rzeczy.

Grałem dopiero jakieś 2 godzinki. I co najbardziej mnie zaskoczyło to poziom trudności - nawet nie wiem, gdzie go ustawić bo w opcjach nic takiego nie widziałem..
    Poziom trudności w porównaniu do Fify jest masakryczny. Nie wystarczy tylko pójść na przód i bez kłopotów strzelać bramki. Przeciwnicy w PES myślą.. i trzeba ustawić sobie taktykę i co najważniejsze nie zmęczyć od razu napastników (jakoś we Fifie nigdy takiego problemu nie miałem .) bo później zabraknie nam "wymian" :D.

Ogólnie gra się bardzo przyjemnie ale jak mówię poziom trudności jest dość wysoki (we PES 15 gram dopiero pierwszy raz) i albo wygrywałem 1 bramkową przewagą albo remisy :D. Gdzie we Fifie to raczej nie mam problemu wygrywać bez większego wysiłku (na professional i czasami wyżej jak mam dobry dzień).

Ogólnie technicznie itp itd. to wydaje mi się, że lepiej niż jeżeli Fifa. I bardziej gra dopasuje się do "symulatora" niż jeżeli Fifa "taka kopanina". Dla mnie PES jest znacznie trudniejszy :D.

11. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    w 100% się zgadzam, styl gry fify zwłaszcza widać w ultimate team, gdzie wystarczy mieć szybkich i silnych napastników, aby przejść pół boiska i strzelić bramke:) z niecierpliwością czekam na pesa2016, fify nawet kijem już nie tkne po tym co odwalili z fifą15...

Wczytywanie...

Poleć forum