1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2016

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamlot, Wrzesień 6, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz

Moja opinia
    Od paru lat dostajemy FIFĘ, która z otoczką Ultimate Team robi wrażenie. Te wszystkie karty, licytacje, puchary, drużyny tygodnia, otoczka przysłaniają jednak skrypty, które mają sprawiać, że gorszy zawodnik wygra mecz. Kiedy szanse FIFA rozdziela na 50/50, to w grę wchodzi szybkość zawodników ze zmianą co roku na siłę i główki. Jednak co roku dostawaliśmy piłkę od skośnookich, której zawsze coś brakowało. Opinie są różne co do ostatniej dobrej piłki w ich wydaniu, ja jestem jednym z tych, którzy wspominają najlepiej PESa 6. Te wszystkie numerowane rokiem do mnie nie trafiały i zaczęła się według mnie sztywna piłka.

W tym roku jednak po raz kolejny raz chciałem zobaczyć co przygotował dla nas PES i jakież to było moje zdziwienie, kiedy od pierwszego podania coś mi się spodobało. Przyśpieszyli na pewno tempo gry, ale chyba to nie wszystko. Animacje zawodników są na wysokim poziomie, jak się ogląda powtórki to się ma wrażenie, że się kiedyś to widziało, ale w telewizji oglądając Ligę Mistrzów. Wiem, że to było w poprzednich wersjach, ale niesamowicie mi się podobają podania automatyczne, a ręczne przełączane przyciskiem LT. Bramkarze też są dopracowani, wychodzą do piłek przed pole karne sami nieproszeni rzadko robiąc błąd. Przede wszystkim nie da się, albo lepiej - nie opłaca się - biec na pałę jednym zawodnikiem, jak w piłce konkurencji. Trzeba podawać, myśleć - to mi się podoba. Twarze są na pewno bardziej realistyczne niż w FIFIE.

Z minusów jakie na razie zauważyłem to grafika z daleka, jednak gdzieś czytałem, że demo ma 720p, a pełna wersja będzie miała FULL HD. Następnym minusem wg mnie jest poziom trudności, ponieważ po rozegraniu może z 15-20 meczów, nie miałem problemu wygrywać na najcięższym. Co prawda dalej się zdarzają przegrane, ale jednak za szybko doszedłem do takiego poziomu. Oprócz tego mam jakieś dziwne zastrzeżenia do wykończenia sam na sam komputera, najczęściej strzela już z linii pola karnego mając jeszcze bardzo dużo dystansu do bramkarza.

Poczekam jeszcze na recenzje pełnej wersji, ale jeśli będzie taka jak demo, to od razu kupuje tą grę po wielu latach przerwy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Również tak uważam.
    Gdy odpaliłem 16 odrazu przypomniał mi się stary dobry PES albo jeszcze wcześniej ISS.
    Piłkarze w końcu nie są sztywni,wybiegaja do piłek,bramkarze świetne parady,strzelanie na dwa poezja...
    Dla mnie minusem oprócz poziomu (odrazu włączyłem ten ostattni) jest zamiana wyboru piłkarza który ma uciekać z prawej gałki na lb plus gałka.
    Nie grałem ani w 14 ani w 15 no mi się nie podobała, wiec moze to juz wcześniej wprowadzone było.
    Przedtymi numerami wszystkie serie grane :)
    Jestem fanem jeszcze od czasów PSX :)

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie wiem jak Wam ale mi się wydaje, że PES 2016 jest łatwiejszy niż poprzednik/czka czyt. PES 2015 - mi chociaż łatwiej się gra.

Co do animacji itp itd widać, że postarali się "poprawić" i gra się o wiele przyjemniej.
    Ogólnie po paru meczach mogę śmiało napisać, że gra spokojnie powinna otrzymać ocenę 8,5/10.

Zobaczymy co tam fifa pokaże bo jak na chwilę obecną to jeszcze w demo nie grałem :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum