1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2016

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 14, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Po ograniu demo jestem zachwycony.
    W końcu bramkarze myślą,sama gra jest bardzo dynamiczna.
    Ciężko mi się było na początku przyzwyczaić do kamery ale po ograniu paru meczy już było ok.
    Co na minus,poziom trudności... Jestem wiernym graczem PES-a może to przez to ale po 2 częściach przerwy ( PES 14 I 15) w które nie grałem bo były dla mnie słabe to 16 odpaliłem i odrazu na najwyższym poziomie trudności wygrałem.
    Druga sprawa to zmiana ucieczki zawodnika z prawej gałki na LB plus prawa gałka,jest to czasami problematyczne.
    Generalnie 9/10 jak zawsze,dla mnie jaki PES by nie był i tak jest górą nad fifa,choć tryb menedżerski FIFA ma konkretny.
    Gra zamówiona w przedpremierze rak2 więc czekam już od sierpnia.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

4. h4smkyPL

h4smkyPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Jak grałem w fife to chyba przejdę do obozu PES'a. Jest tak miodny gameplay, że bajka. Widać nowy silniczek gry. Szkoda tylko że brak licencji ;(

5. pysiow

pysiow Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam po 2/3 latach grania w fife przerzucam się na stare śmieci czyli pesa...
    jak dla mnie wielki postęp tylko jescze aktualizacji nie ma :/
    brak licencji mi nie przeszkadza

edit
    wie ktoś jak wyłączyć tryb grania ofensywą lub defensywą ?

Ostatnia edycja: Wrzesień 20, 2015
  6. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W tym roku byłem w stanie sobie sprezentować dwie wersje piłki nożnej, więc taki krok poczyniłem, żeby obiektywnie stwierdzić co w tym roku jest lepsze. Dodam, że byłem aktywnym graczem PESa 4, 5, 6, a z kolei jak weszły roczniki, to każdą po kolei odrzucałem. Grałem parę meczów i stwierdzałem, że to nie to. W tym roku było trochę inaczej. W FIFE natomiast grałem za wyjątkiem wersji 2011 i 2012. Wracając jednak do produkcji skośnookich, zagrałem w demo wersji 2016 i mnie niesamowicie wciągnęło. Znowu poczułem emocje związane z nadmienionymi wersjami PESa. Znowu był ten flow, znowu zacząłem czerpać przyjemność z cofnięcia piłki do obrony i rozpoczynaniu ataku od początku, znowu w szybkiej kontrze dostrzegałem lepszy wybór w postaci zwolnienia gry...

Kupiłem więc pełną wersje. Jako, że w FIFE gram praktycznie w 95% w Ultimate, a pozostałe 5% to gra na dwa pady, to sobie pomyślałem - zagram przez sieć. Wrzucam tego myCluba i sobie pomyślałem nawet, nawet. Miła odmiana - tam paczki, tutaj piłki. Jakieś dobieranie trenerów, taktyki, piłkarze z różnymi zachciankami taktycznymi. Na dodatek, że tak powiem wychowankowie się jakoś rozwijają i tak dalej. Dodam, że działo się to jeszcze we wrześniu, więc może jakieś patche dodali, ponieważ czar prysł jak już zagrałem parę meczyków. Wyniki pi razy drzwi, ale wiele się nie pomylę - 4:3, 5:5, 3:3, 2:0, 2:2, 7:4, 4:2, 3:5. Niemal każda czysta sytuacja to gol. Bramkarze gorzej bronili niż w UT brązowe karty. Wyłączyłem i nawet zacząłem żałować zakupu.

Nadeszła premiera FIFY. Wiadomo, kosmetyczne zmiany, ale jednak wciągnęła w UT. Z drugiej jednak strony każdy aktywny gracz UT wie, że nagminnie lubią ludzi wyłączać i nagle strzela się w poprzeczki, słupki, piłkarze uciekają od piłki, bramkarze wpuszczają wszystko, sędzia gwiżdże dla przeciwnika, Aubameyang nagle ma 50 tempa, Benteke 30 siły, a Sanchez 40 dryblingu. Uznałem, że jest potrzebna przerwa i zacząłem grać w normalne gry. Brak piłki jednak jest niemożliwy, więc znowu odpaliłem PESa i ten cały myClub. Zauważyłem tak zwany input lag, przeczytałem w internecie, że nie mam ja sam takie problemu, więc sobie pomyślałem 'no niestety, ten PES przez sieć jest niegrywalny'. Wszedłem w Master League w karierę Ajaxem Amsterdam i znowu bajka. Jeśli komuś nie chce się czytać tego całego wywodu, to wystarczy mu w zasadzie to zdanie, żeby zrozumieć moją opinie - FIFA online, PES offline.

W tym miejscu trochę streszczę ten tryb. Mecze są dosyć szybkie - można zmniejszyć tempo meczu, ja jednak postawiłem na połowa 4 minuty i na prawdę nie ma uczucia, że gra się jakoś szybko. Padają normalne bramki, są normalne wyniki, jest czas na wszystko. Jak grasz na najwyższym poziomie, który swoją drogą nie jest trudny, to zaskoczy Cię różnica między rywalami. Grając Ajaxem w lidze, wygrywam niemal wszystko, a jak remisuje to pechowo, za wyjątkiem takich drużyn jak Vitesse, PSV i może jeszcze dwóch innych. Znowu Liga Mistrzów... o ile z takim Dynamem Kijów idzie jeszcze wygrać, z Napoli już się trzeba napocić, bo są trochę silniejsi, to z takim Bayernem jest lanie i nie nadążysz pomyśleć gdzie podadzą, a oni już są sam na sam. Udało mi się na szczęście z takiej grupy wyjść (Kijów 2:1, 3:2/ Napoli 4:4, 0:0/ Bayern 0:6, 1:3) i na dodatek trafiłem na Zenit, ale do czego zmierzam. Tak jak już wspomniałem wcześniej - dużo zależy od tego z kim grasz, jaki poziom prezentują. Jako, że ligę tutaj niszczę to chce pójść dalej i wybrać jakiegoś słabiaka z dobrej ligi, żeby każdy mecz był taki jak z Napoli, czy z Bayernem.

Co do transferów, to uważam, że to katastrofa względem takiego Football Managera. Mogłem sprowadzić Gotze bez problemów, ale tego nie zrobiłem, bo to byłoby nierealistyczne i jeszcze parę takich kwiatków się trafiło chętnych do Ajaxu.

Jeszcze wracając do poziomu trudności uważam, że dobrym sposobem jest zmiana wszystkiego (podania, strzały, wrzutki) na manualne, dzięki czemu jest o wiele trudniej, a można to trenować także na asystach wciskając LT, co też czynie jak wynik jest po mojej myśli.

Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało.

Donrzuan lubi to.
  7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja od siebie tylko dodam że fanem pes jestem od zawsze nie wliczając 2014.
    Ogralem demo 2016 i bylem zauroczony wiec kupiłem preorder...
    Gra byla ********* do pierwszego patcha,teraz jak dla mnie to koslawo sie gra

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

8. CzarnyZkultury

CzarnyZkultury Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublinensis
    dla mnie PES 2016 w trybie Master League jest kapitalny! lubię wyzwania więc rozpocząłem karierę w Serie B grając US Pro Vercelli (5krotny mistrz Wloch przed IIWS). wczoraj skończyłem 4 sezon z tym klubem, zdobylem kazdy możliwy tytul we Włoszech i Europie. ostatnio tak wciagnela mnie... FIFA 2002.. tryb online jsk dla mnie kiepski, jskos nie moge sie przekonać.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

9. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo właśnie pes jest rewelacja z kompem ! Praktycznie idealna gra- tak mi się już dawno dobrze nie grało. Ale odpalając online to jest jakiś śmiech, input lag 1 s,wyniki hokejowe, handicap podobny jak w fifie. Gram z jakimś cienkim bolkiem 10:0 i wchodzi dosłownie wszystko, nagle mam odrobinę lepszego gracza i co nic nie wchodzi a koleś wali prostopadle ze swojej polowy i ciągle sam na sam= brama, nagle przegrywam 7:1 :) Jak by pes byl online tak jak ofline to gra była by po prostu najlepsza. Dodam że zawsze byłem fanem fify.

Ja tylko pc wiec jak ktoś by chciał to pw .

Ostatnia edycja: Kwiecień 7, 2016
  10. CzarnyZkultury

CzarnyZkultury Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublinensis
    szkoda tylko że nie ma tego option file dla xboxa one :/ byloby wtedy idealnie. teraz przenioslem sie do Boca Juniors. jeszcze nigdy nie grałem kariery poza Europą. zapowiada się ciekawie.. jakbys ktos jednak chcial towarzysko online zagrac to zapraszam, moj gamertag; JImportante

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

11. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    PES2016 jest wciągające. Gram z Galatasarayem w Master League. Grafika jest świetna oraz dźwięk ulepszony. Poprawili grafikę z tym nowym silnikiem. Czy ktoś wie jak on się nazywa?

12. SkrzypekMatt

SkrzypekMatt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siema, gra ktoś jeszcze online? Nie ma problemów ze znaleznieniem przeciwnika? Myślę nad kupnem. Jeszcze pytanie czy są jakieś aktualizacje transferów? Bardzo kusi PES, teraz jest już tani więc można się skusić. Byłby powrót do serii po ostatnim w moim przypadku PES 6, w którego grałem do 2012 roku :D

13. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    129
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Ja mam od zakupu w preoredrze problem ze znalezieniem przeciwników.
    Rozegranym może że 2 mecze online bo tak nie chce mi wyszukiwać graczy

Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka

14. rojas

rojas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Oczywiscie, ze gra duzo osob. Jedynym i fatalnym problemem sa masakryczne lagi w turniejach online oraz trzeba sie uporac z odblokowaniem NAT na xbox.

15. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Odpusc sobie i czekaj do premiery Pes 2017 bo sie zrazisz do Pesa skoro ostatnim twoim Pesem byla 6. Teraz graj w demko 2017.

Wczytywanie...

Poleć forum