1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pro Evolution Soccer 2017

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. vannt93

vannt93 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. butters

butters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupiłem PES 2017 i po godzinie już żałowałem. Pierwszy zawód to z serii na serię jest coraz mniej licencji. Skład reprezentacji Polski to czysta kpina. Już nawet nie ma licencji na Real czy Bayern czyli fani Lewandowskiego mogą pomarzyć o jego ujrzeniu w prawdziwej formie. Mimo wszystko postanowiłem rozegrać parę meczy... i nic mnie nie zaskoczyło. Jest parę nowych animacji i dodano parę smaczków ale poza tym to jest ta sama gra co rok temu. Nie chwyciło mnie w tej serii nic za serce mimo, że gram od ISS 1.

5. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Ja to samo zdanie miałem, na temat 2016 mimo iż też gram od ISS na psx.
    Na dodatek nie trawie Barcelony i tego małego karakana po hormonach wzrostu i dlatego pes w tym roku odpada

Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka

6. Frodo1988

Frodo1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. PES to jak dla mnie dobre jest dobre do nauki.

7. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Ja tam jestem bardzo zadowolony z nowego PES, może dlatego że w tamtym roku grałem jeszcze w wersję na Xbox360
    Gra się świetnie, trzeba się trochę nakombinować żeby strzelić bramkę, bramkarze też w końcu poprawili swoje umiejętności,
    dużo opcji graficznych, świetna animacja i radość z każdej strzelonej bramki, jedyne minus to trochę ubogi soundtrack i bardzo duże braki licencyjne, których niestety póki co na Xbox One nie da się poprawić i raczej się nie zapowiada żeby było inaczej.

Ja oceniam grę 9/10, bo sprawia mi dużo frajdy, dałbym i nawet 10, ale te braki licencji za bardzo rzucają się w oczy!

8. kubuspu3hatek

kubuspu3hatek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Dzień po premierze bodajże było uaktualnienie transferów.
    Graliście już mecz w deszczu? Ja właśnie rozegrałem taki mecz, gdzie piłka normalnie traciła szybkość i czasami stawała w miejscu. :D Mały smaczek a cieszy

9. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Tak jak napisał kubuspu3hatek w tym roku aktualizację składów pojawiły się bardzo szybko, co niepodobne do Konami :p
    Gdyby nie te cholerne licencje, to w tym roku naprawdę byłaby miazga, bo gra się świetnie...

10. kubuspu3hatek

kubuspu3hatek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Jeśli są tutaj na forum osoby chcący pograć online w większej grupie, zapraszam na prv, ponieważ próbuje zebrać kilka osób do wspólnej rozgrywki :)

11. m4tekt

m4tekt Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak dla mnie piłkarski król tego roku:) szkoda tylko licencji ale rozgrywka i grafika super! Polecam:)

12. SkrzypekMatt

SkrzypekMatt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć,
    W związku z tym, że w tym roku PES jest wyjątkowo dobry zamieszczam poniższe ogłoszenie:
    Na Facebookowej grupie "PES XBOX POLSKA" organizujemy ligę PESa 2017, jeśli jesteście chętni to wpadnijcie i zostawcie wiadomość w odpowiednim poście. :D

13. TrueGrand

TrueGrand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy handicapy są mocno widoczne w rozgrywce ?

14. gajdzik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    A jak wam chodzi online? Bo ja mam słabego neta (10 mega Orange) i lagi są dość duże, ciężko się gra z "żywym" przeciwnikiem, bo przez spore opóźnienia ciężko wyczuć grę

15. TrueGrand

TrueGrand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grałem w PES 2017 na PS4, nie dało się bo lagi . Sprzedałem PS4 , kupiłem Xbox One z Fifa , ale z ciekawości kupiłem tez 2dni temu PESa na XO i dzisiaj sprzedaje to dno dno .
    Jeden wielki LAG

16. ToMiSlaV

ToMiSlaV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj kupilem Pes-a. Jestem fanem tej piłki nie da się ukryć, grałem w każdego.

Zawsze PES był dla mnie wyznacznikiem i najlepszą piłką.
    Postanowiłem, że kupię bo chce zobaczyć co się zmieniło, jak się gra.
    No iiiii..... Wielkie myślę rozczarowanie. Dlaczego?
    Zaczne może najpierw. od plusów chociaż i tak ich mało. Dobrze, ze jest w koncu Camp Nou, to cieszy oko. Menu ciekawe, chociaz chyba bardziej przejzyste bylo to z 2016.
    Grafika i granie, rozgrywka, taktyki to ladne, wszystko podtrzymane na wysokim poziomie.

Minusy.... Ogromny minus... Liga Hiszpanska bez licencji? :(
    Konami... What are you doing?
    To, ze nie bylo Ligi Angielskiej, przelknalem ale ciezko. Ale to, ze chyba najwieksze w historii braki to tego sie nie da przelknac. MD White? Serio? Gran Derby tak maja wygladac? Stanowcze nie?

Poza tym po raz pierwszy. Zawsze w kazdym Pesie zaczynam od meczu szybkiego i na najwyzszym poziomie czyli top player.
    No i poszlo, Barcelona - "Niby Real". Co poszlo nie tak? .... Wygralem. Ja sie pytam, jak to mozliwe? Jest zbyt prosto. W zadnym Pesie, powtorze w zadnym nie udalo mi sie pierwszego spotkania wygrac. Tutaj pierwsze i 3:2 w sumie tak luzem bym powiedzial. To tez nie jest dobre. Bardzo nie jest.

Gdyby ktos mi poradzil jak moge twarz Messiego w 2016 przywrocic, poniewaz w Pesie 2016 usunalem przypadkowo. To wracam do tego Pesa. Bez dwoch zdan.
    Za pomoc ewentualna, dzieki i stawiam piwo ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

17. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja rozegrałem sporo meczy i nie zgodzę się, że jest za łatwo (to moja opinia), to co mnie właśnie urzekło, to to że jeden mecz wygram 3-0 i mam mnóstwo sytuacji, a później ledwo remisuję na tym samym poziomie, innym razem pełno sytuacji, a bramki nie wpakuje, a czasami wystarczy jedna akcja, mówię to po rozegraniu ok 60-70 meczy na różnych poziomach

Zgodzę się natomiast, że z licencją przegięli w tym roku, a co gorsza na naszą konsolę, nie da się wgrać patcha!
    Online u mnie niestety też przymula, ale ja gram akurat mało online, co nie usprawiedliwia serwerów Konami
    Soundtrack spoko, ale zdecydowanie za mało utworów, grafika mi się podoba, animacje też ładne i bramkarze w końcu trochę lepsi

Jak miałbym ocenić to 8/10 przez brak licencji (chociaż jak EA ma coś na wyłączność, to ciężko wałczyć, ale mogli dać chociaż opcję tej cholernej rozbudowanej edycji!)

18. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Taki sam chłam jak inne części serii, nie ma sensu na nią tracić czasu. Gra piłkarska bez jakiejkolwiek licencji to czysta kpina, już dawno powinni zejść ze sceny, bo nie wierze że mają z tego zarobek...

Wczytywanie...

Poleć forum