1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Próba podłączenia napędu przez usb, PYTANIA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jose arkadio, Kwiecień 8, 2010.

1. jose arkadio

jose arkadio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Posiadam napęd Benq w którym już robiłem update oprogramowania podłączając go pod wejście sata w pececie, teraz siedzę przy laptopie bez mozliwości podłączenia napędu pod wewnętrzne złącze sata ale mam prześciówkę usb ata/sata bez problemu uzywam tego do podłączana dysków i napędów ale gdy próbuję podłączyć ten z xboxa nie wykrywam go żadnym programem instalowałem sterowniki via i szukałem różnych sposobów ale już nie mam siły pytam więc was czy ktokolwiek podłączał w ten sposób i z jakim efektem. Może macie jakieś pomysły co mógłbym dalej zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jose arkadio

jose arkadio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt nie ma żadnych doświadczeń lub pomysłów? :confused:

tematy odświeżamy co 24h - #nakoz

4. livingfear

livingfear Guest

Edytuj posty a nie odswiezaj po 3 godzinach,bo bedzie warn.
    Ostatnie moje dzisiaj, tego typu ostrzeżenie bez kartek,kolejna taka sprawa i warn.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie da się taką przejściówką z flashować napędu ,tylko sata w PC !lub kontroler sata na pci

6. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A czy on napisał, że chce zrobić flash? Napisał, że flasha już ma. Może chce podłączyć napęd, żeby zczytać obraz z oryginalnej płyty i zrobić kopie? Teoretycznie powinno działać, a jak jest w praktyce nie sprawdzałem.

7. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
  8. aquacell

aquacell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0