1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Probe błąd Phat Key Failed ....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martin649, Październik 29, 2011.

1. martin649

martin649 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Próbuje dzisiaj sczytać DvDkey z mojego Lite-ona.Podłączam wszystko jest OK,tylko z jednym małym ale na samym dole gdzie widnieje "Dvdkey" pisze "not found" i kluczyk się nie świeci.Czym to może być spowodowane?Niewiem co robię nie tak może mnie nakierujecie...Włączam konsole,włączam dopiero co ściągniętego JungleFlashera,właczam probe,naciskam phatkey,wyłączam probe i kabelek zasilający,dotykam probe mpx01,właczam zasilanie i nie długo po tym wyskakuje bład "phatkey failed".

Proszę o Pomoc !!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. jacrac1

jacrac1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaki masz przyrząd do odczytu ? kluczyk nie swieci na złoto bo program nie ma jeszcze tego klucza w bazie danych ,to nie jest problem

4. martin649

martin649 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Problem rozwiązany,brałem po prostu zasilanie z konsoli zamiast z probe.

Wczytywanie...

Poleć forum