1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Probem z LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kukishor, Lipiec 16, 2012.

1. Kukishor

Kukishor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam problem z nowozakupionym xboxem i chciałbym przede wszystkim ustalić jego przyczynę, zanim zabiorę się za jakiekolwiek rozwiązania.
    Xbox zakupiony na TEJ aukcji, wszystkie potrzebne informacje są jak sądzę tam wypisane.
    Xbox dotarł do mnie i jako sprzęt wszystko zgadza się z opisem, problemy zaczynają się, gdy odpalam poszczególne gry.
    Wcześniej miałem również xboxa elite, jednak umarł śmiercią tragiczną i na nagrobku napisano mu R.O.D. zamiast R.I.P. Wraz z tamtym starym xboxem miałem kilka gier, które trybiły na nim w przeróbce wave2 bodajże. Następnie sprawiłem sobie kilka nowych gier (nie nagrywałem ich sam, więc nie wiem jak nagrywanie wyglądało od strony technicznej), które wymagały już lt 2.0. Przerobiłem więc go w serwisie i nowe gry działały aż miło. Potem nastapiła wspomniana śmierć sprzętu.
    Teraz, gdy kupiłem ten nowy (podany w linku powyżej), zacząłem próbować odpalać na nim swoje stare gry. Wszystkie z tych starszych (wave2) odpalają się bez problemu, natomiast te przerobione na lt 2.0 informują mnie, że nie są obsługiwane. Według opisu aukcji konsola jest przerobiona na lt 3.0, więc starsze gry powinny na niej działać, tym bardziej, że wiem iż były nagrane odpowiednio, bo grałem w nie na starym xboxie.

Z czego to wynika i jak temu zaradzić? Niestety muszę przyznać, że w kwestiach sprzętowych jestem raczej zielony, więc jeśli ktoś z Was zechciałby pomóc, proszę o dość łopatologiczne tłumaczenie ;)

Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    gry nagran pod lt 2.0 nie rusza musisz nagrac pod Lt 3.0 poradnik na forum

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jak masz lt 3.0 gry nagrane pod lt 2 nie rusza trzeba wszystko nagrywac od nowa :) niestety

5. Kukishor

Kukishor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedzi! Rozumiem, że nie da się tego obejść w inny sposób, niż nagrać te gry jeszcze raz?

Wczytywanie...

Poleć forum