1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Probem z nagrywaniem gier !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FarMer2211, Październik 14, 2011.

1. FarMer2211

FarMer2211 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Witam
    zapewne takich tematów jest wiele, przepraszam za jego kontynuację ale posiadam najnowszą przeróbkę i kompletnie nie wiem jak się nagrywa, kolega który mi to robił powiedział ze nie muszę nic robić tylko wypalac z predkoscia 2,4x, tak zrobiłem lecz gra nie działa. Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach także proszę o wyczerpującą odpowiedz. nagrywałem imgburn'em drivera
    Z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. domix07

domix07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. FarMer2211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    czy płyta titanum jest dobra czy muszą być koniecznie verbatimy ?

5. domix07

domix07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Verbatimy są najbardziej pewnymi płytami jeżeli chodzi o xa, z titanium nie próbowałem

6. FarMer2211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Spoko właśnie próbuję z titanum jak nie wyjdzie to zakupie verbatimka i zrobię tym samym spos. i dam znac co i jak. do usłyszenia ;D

7. bulus44

bulus44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mosty
    Witam. Również mam ten sam problem co kolega ;) nie udało mi się jeszcze nagrać dobrze płyty mimo iż nagrywałem według tych tutoriali. Kumpel dał mi kopię Drivera - San Francisco nagrane na płycie Titanium i gra normalnie wchodzi ale w czasie gry zawiesza się i trzeba resetować konsolę. Wie może ktoś czego to jest wina ? Czy to wina płyty czy gry czy xboxa ? I jeszcze jedno kumpel nagrywał to normalnie nic nie majstrował tylko wypalił po prostu po rozpakowaniu od razu na CD z prędkością 2,4x i gra chodzi a ja jak wypalam tak samo to nic nie śmiga a mamy te same przeróbki ;)

8. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na CD? Ta gra sie tam nie mieści.

9. bulus44

bulus44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mosty
    Prosiłbym raczej o jakieś konkretne odpowiedzi a nie zwykłe nabijanie postów jak kolega wyżej który naczytał się wikipedi ;)

10. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    JA nagrywam na Maxel po 2zł i wszystko smiga juz 2 lata, uzywalem jeszcze plyt omega/esperanza po 1,5zł i też wszystko dziala

11. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wszystko działa ale do czasu. używając w większości płyt gorszej marki możemy szybciej spodziewać się że nasza konsola zachoruje niż uzywając płyt verbaitm

Wczytywanie...

Poleć forum