Probem z wypalaniem!!

Razak

Użytkownik
Użytkownik
Witam,jestem nowy na forum ale nie noobem,mam doświadczenie z konsolami dość duże,Otóż problem polega na tym kupiłem kiedyś płyty z verbatima 2,4 miałem obraz gry wszystko elegancko się nagrało ale!!,płyta w napędzie konsoli nie działa jak ma,płyta nie działa z stała prędkością,co chwilę wywala błąd że mam wyczyścić płytę,pewien kumpel wypalił mi forze 2 i bioshocka ale u niego,wszystko miodzio stała prędkość obracającej się płyty,żadnej ścinki itp,więc postanowiłem zmienić napęd z LG GSA-4167B na NEC 5500 chyba już nie pamiętam nagrało się na niej wszystko ale znowu nie działało na konsoli dobrze!!,nagrywałem clonem cd i imgburn na 2,4 i nic ustawienia na 4167 coś tam już nie pamiętam co może być nie tak tamte gry działają miodzio a te co ja nagram to syf!,Proszę o pomoc,pozdrawiam
 

czachadymi89

Użytkownik
Użytkownik
skoro wyskakuje komunikat by wyczyścić płytę to jednak możesz mieć za stary fw uaktualnij na nowego ixtema i problem zniknie :p
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
co ma ixtreme do błedu wyczyścić płytę?????
popróbuj na innych nagrywarkach
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
skoro wyskakuje komunikat by wyczyścić płytę to jednak możesz mieć za stary fw uaktualnij na nowego ixtema i problem zniknie :p

napisałem że nie zawsze to wyskakuje tylko czasami.

co ma ixtreme do błedu wyczyścić płytę?????
popróbuj na innych nagrywarkach


z kąd mam wiedzieć?,płytka nowa lśni czystością,już 2 nagrywarkach próbowałem
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
moja wypowiedz "co ma ixtreme do błedu wyczyścić płytę?????" była odpowiedzią na post czachadymi89

odpowiedz brzmi nic :)

Co do twojego postu to słaba nagrywarka albo płyty albo laser ci pada w konsoli. musisz sobie sam na to odpowiedzieć droga eliminacji. :)
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
a napęd w konsoli?
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze zerknij na optyke napedu w konsoli jesli jest ok to zmien palnik na pionka ;)
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie kilka dni temu czyściłem konsole napęd i w ogóle,żadnych uszkodzeni nie było,tak jak pisałem te 2 płytki forza 2 i bioshock nagrywał mi kumpel są to philipsy 2,4 i działają aż miło!,oryginalne gry wcześniej też działały bez problemu nie rozumiem co może być nie tak!już 2 nagrywarki a dalej to samo,hmm macie jeszcze jakieś propozycje panowie?
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Może spróbuj nagrać na innej płycie z prędkością x4.
Kup w innym sklepie verbatima, może masz trefne sztuki.
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
A więc tak najpierw miałem płyty z dvd z auchana miały takie jakieś dziwne fale na powierzchni zapisu jakby ktoś ją dał do bardzo ciepłego miejsca,też do niczego nie były potem kupiłem,platinumy i tdk i to samo potem na allegro verbatimy to samo,potem omega hehe to w ogóle nie działało,z tego co ja wiem jak płytka jest podpisana na x8 to jej minimalny zapis to 4x czy 2,4x?,panowie sam nie wiem co już robić już tyle wywaliłem kasy na te płyty że szok!
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Może faktycznie ci napęd podupada w konsoli.
Sprawdź czy na filmach dvd też się tnie.
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie nie sprawdzałem!,zaraz sprawdzę i napiszę
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
zmień nagrywarkę na pioneera powinno pomóc,jaki napęd w konsoli?
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
napęd samsung m28
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
spróbuj wypalić płytę na pioneerze,samsungi są często wybredne co do nagrywarek
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
ok więc sprawdziłem na 2 filmach jeden kopia drugi oryginał,najlepsze że ta kopia była na płycie z blupopa hehe a wszystko śmigało aż miło żadnej ścinki
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Zmień nagrywarkę, nie koniecznie na pioniera. Ja używam Asusa i też jest dobra:)
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
okey zobaczymy jak będzie,dla wszystkich podziękowania
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
zapomniałem dodać!czy także może to być przez to że mam stary system xp?z 2002 roku?
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
raczej nie ma to znaczenia,ważniejszy jest fw nagrywarki
 

Do góry Bottom