1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proble z nagraniem Fable 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Znikly, Luty 8, 2013.

1. Znikly

Znikly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam ostatnio męczę się z nagraniem gry fable 2moja nagrywarka to lg gsa h44l inne gry nagrywały się dobrze np. nagrałem już assassin's creed 3 dishonored ssx rdr gta iv itp. gre nagrywałem programem img burn jak i clonecd z prędkością 2,4x jak i 4x przed nagraniem przepuściłem przez abgx'a zawsze na płycie widze że jest nagrane troche mniej w porównaniu do innych gier xgd2 help. @edit spostrzegłem że plik który powinien mieć rozszerzenie iso nie miał rozszerzenia czy to mógł być powód tego że gra się źle nagrała?

Wczytywanie...

Poleć forum