1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Proble z Saboteur. Nie moge tego spatchować!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PeeROeSTeO, Grudzień 5, 2009.

1. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Witam mam duży problem. Zassałem Saboteur STRANGE. Jako że posiadam 1.51 ale nie hitachi wiec musze to spatchowac robiłem to wcześniej WAVE 4 to WAVE 3. Tym razem nie moge tego zrobic robie wszystko a i tak po ponownym odpaleniu abgx pokazuje ze mam nieodpowiednie PFI i video partition. Poza tym nigdy mi sie tak nie działo a tym razem nie odbywa sie wszystko szybko ale na końcu jakies GAME CRC sie sprawdza co trwa chwile. potem wyświetla ze jakis SPLITVID czy cos jest nieodpowiedni. Wie ktoś może co z tym zrobic. Jezeli potrzebny jest ten screen z ABGX to wrzuce. Miał już ktos taki problem?? A tak wogole mam starszą wersje ABGX która nie wykrywa wave 4

2. Lotnik421 Xbox One

3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    U mnie jak wyskakuje PFI na żółto to AutoFix daje na level3 klikam launch
    Po ponownym uruchomieniu abgx wszystko już mam ok

4. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Juz spoko użyłem 360 Wave Patcher i śmiga aż miło. a tak wogóle to dobra gierka tylko fizyka bardzo słaba wspinanie strasznie przypadkowe

Wczytywanie...

Poleć forum