1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem abgx360/XDVDMulleterBeta10.1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Radziu, Wrzesień 19, 2010.

1. Radziu

Radziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam. Pobrałem grę Bad Company 2. Gdy sprawdzałem plik ISO najpierw w XDVDMulleterBeta10.1 to wyskoczyło mi "Video file is broken, invalid or not present. Would you like to fix?" Po kliknięciu "no" wyskoczyło, że region europa, ale zaniepokoiło mnie, że okienko ixtrime compatibile było puste. Czy to ma jakieś znaczenie?
    Sprawdziłem też plik w abgx360 i podaje SS byście mogli sprawdzić czy po wypaleniu gierki bedzie poprawnie działać. Z góry dzięki.

http://img413.imageshack.us/i/bc2w.png/

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    bedzie dzialac tylko nie podlaczaj sie z ta plyta pod live po abgx nie zweryfikowal gry

4. Radziu

Radziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Po live nie mam nawet zamiaru się podłączać, ale z tym plikiem video na pewno wszystko ok jest?

5. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Jaki masz wave tej gry. XDVD Mulleter obsługuje jedynie wave 2 i w innym przypadku bedzie wywalać błędy.

6. Radziu

Radziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Spoko, Wolałem się upewnić. Dzięki wszystkim.

Wczytywanie...

Poleć forum