1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - achievementy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matt Stabryn, Kwiecień 8, 2012.

1. Matt Stabryn

Matt Stabryn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    otóż mam taki problem , że kiedyś dostałęm od kumpla Mafie 2 i przeszedłem ją , ale nie odblokowałem wszystkich achievementów . Po roku naszła mnie chęć zrobienia calaka i zakupiłem na Games on Demand Mafie 2 , zacząłem grać i achievementy naliczają mi się od nową , ale te stare dalej są na moim profilu . O co be ?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. Matt Stabryn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    więc nie da się jakoś temu zaradzić ? i czy nie dostane bana za to że dostaje podwójne Gamescore z jednej gry ?

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bana nie dostaniesz, bo nie łamiesz żadnego regulaminu.
    No i poradzić to nic na to nie poradzisz, poza odpaleniem Mafii w wersji płytowej.

PS: Mafia ci się wyświetla dwa razy na liście gier na konsoli, czy pod tą samą pozycją wskakuje ci drugi raz GS za już odblokowane achievki? Bo jeśli masz tylko dodatkowe punkty to nie rozumiem problemu ;)

6. Matt Stabryn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    dwa razy gra na liście się pojawia i od nowa achiv trzeba zbierać ;). No ok dzięki za info.

Wczytywanie...

Poleć forum