1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem aktualizacji, xbox slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alli, Listopad 25, 2013.

1. Alli

Alli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie

Mam problem z aktualizacją i połączeniem internetowym.
    Kolejno
    Mam slima 4GB, memu numer 16537.
    Przy podłączniu z internetem krzyczy mi o aktualizację. Znalazlem informacje, ze mam najnowsza wersje dasha to jest to edytor postaci avatar itp.
    Nie moge pobrac online oraz dograc przez pendrive tej aktualizacji bo pojawia mi sie komunikat o bledzie nr 4099-0000-3000-0908-8007-0070.
    I teraz pytanie do Was czy ktos sie spotkal z takim bledem,
    strona podaje jakies glupie instrukcje o czytszczeniu pamieci, formatowaniu ale to nie przynosi rozwiazania.
    Zrobilem rowniez pendrive 4GB jako pamiec konsoli ale to rowniez nie daje rezultatu.

Jak macie jakies wskazowki to prosze o porade.
    Dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum