1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem: backup oryginalnych gier, które kupiłem legalnie?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez smrodorodek, Styczeń 18, 2010.

1. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niech mi ktoś to wreszcie wytłumaczy! Mam same oryginalne gry, ale jak wiadomo nośniki DVD ulegają z czasem eksploatacji (rysy), która sprawia, że stają się one nieczytelne dla napędu konsoli. Jak powszechnie wiadomo polskie prawo zezwala właścicielowi oryginalnego produktu na wykonanie i posiadanie kopii bezpieczeństwa nośnika, na którym się on znajduje. Ale jak ja mam zrobić backup skoro konsola bez przeróbki go nie czyta? Czy stosowanie przez firmę Microsoft zabezpieczeń uniemożliwiających uruchomienie kopii bezpieczeństwa gier, na które posiadam licencję jest legalne skoro prawo pozwala mi takie kopie wykonywać i posiadać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Microsoft leje na polskie prawo możesz mieć kopie w domu jeśli masz org (możesz nawet iść się pochwalić na policje) ale nie włączysz jej bo wymaga to przeróbki a za nią Microsoft banuje.

4. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Jak kolega wyżej, jest to też jedna z przyczyn dla których nie ma XBL w Polsce.

5. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teoretycznie Polskie prawo zezwala na posiadanie kopii oryginalnej płyty ale nigdzie nie pisze że ta płyta musi ci działać w konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum