1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ?? Bardzo dziwny

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Eldron, Kwiecień 28, 2009.

1. Eldron

Eldron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubań
    Dzisiaj przyszedł do mnie kolega abym mu oddał grę i pyta się mnie co się dzieje ponieważ jedna płyta dokładnie z paradisem działa bez problemu i nie ma ani ryski(Instaluje się na dysk bez problemu), a gow2 jakoś się rysuje już drugą płytkę zrysowało (na samej kampanii , płyta się tak rysuje ze nie da się grać bo wyskakują błędy ze szmatką ),mówi że gdy chciał zgrać grę na dysk to w 15% wyskoczył błąd ze szmatką gdy wyją płytę się przeraził gra ma takie rysy ze czuć pod palcem(gra była świeżo nagrana , sprawdzałem nie było rys) przyniósł ja do mnie i to samo mogę powiedzieć, ale tu zaczynają się schody bo on mówi że to wina mojej nagrywarki bo gowa ja mu nagrałem a paradisia kto inny (ale dziwne jest to ze sam sobie wszystkie gry nagrywałem i nie mają żadnej ryski (oprócz tych od normalnego używania, ale ich prawie nie widać )) i tu moje pytanie co jest przyczyną ??czyżby napęd albo laser rysował plz pomóżcie a i ta gra jest nagrana na Verbatimkach ,Konsola stoi pionowo (może to jest wina ale przecież paradis działa normalnie ) i może laser się rozregulował bo czasami przenosił konsole, a może coś jeszcze innego plz pomóżcie( tak w skrócie nagrałem grę która u mnie działa bez zarzutu a u kumpla rysuje co być ??przyczyną ) i jak to naprawić konsolka jest jeszcze na gwarancji (Sorka że tak nerwowo piszę ale nie wiem co kumplowi poradzić )

2. Lotnik421 Xbox One

3. martini

martini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gniezno
    Może ruszał konsole gdy gra była w napędzie...?
    Wtedy tworzy się okrąg na płycie

4. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    niech połozy konsole poziomo a nie stawia pionowo

5. Eldron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubań
    no właśnie poradziłem mu żeby położył konsole ,a i nie ruszał konsolą podczas jej działania

6. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    sa Verbatimy i Verbatimy... też może być jeden z problemów, płytka która sie rysuje, może być gorszej jakości i jakoś dziwnie sie układa w napędzie czy coś w tym stylu...

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bzdury gadasz.

Ruszał konsolą, nie czytał instrukcji niech się cieszy że działa mu napęd w ogóle.
    Nagrywarka ma tyle co piernik do wiatraka. Powiedz mu żeby się w głowę puknął, poczytał i ruszył zwojami w głowie

8. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71

tylko nie mów, że bzdury gadam, kultury w gimnazjum chyba cie nie nauczyli, ja poprostu starałem doszukać sie jakiejś przyczyny, wirtualnie przecież ciężko stwierdzić ocb tak naprawde

9. Eldron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubań
    Używał normalnych płyt Verbatim mówi że podczas pracy nie mierdał konsolą podczs jej pracy i nie wiem teraz czy wysyłać do m$(ma gwarancje) czy kupić nowy napęd ,a o przenoszenie jej chodzi mi oto że przenosił ją czasem do kuzyna albo do kogoś tam może to rozregulowało

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak zrysuje następne płyty to na gwarancje. Jak nie będzie to problem rozwiązany.

11. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    konsola jest przerobiona ! więc brak gwarancji :)

12. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a podpisywane markerem płyty??

13. Eldron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubań
    konsola ma plomby chociaż jest przerobiona a płyty są podpisane ,to ma jakieś znaczenie??

Wczytywanie...

Poleć forum