1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem bezprzewodowym gamepadem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sypo, Listopad 15, 2012.

1. sypo

sypo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z zakupionym wraz z konsolą na Allegro gamepadem bezprzewodowym. Otóż potrafi on w ciągu 2-3 dni nawet bez używania pada rozładować akumulatorki 2300mAh /firmowe, nie jakieś Chińskie g./. Podczas normalnej gry na świeżym komplecie aku można grać godzinami. Wygląda więc na szybkie zużywanie w trybie czuwania, gra się czy nie 2-3 dni i rozładowane. Na tych samych aku 2gi pad potrafi działać miesiąc.
    Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz wyciągać aku z pada :) a zresztą jak one mogą sie same rozładować jak pad jest wyłączony, chyba że go wgl nie wyłączasz

4. sypo

sypo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może, w końcu to tylko standby.
    Wyciąganie aku, cóż, heheheh :) Dokładnie tak teraz robie, więc ten pechowy pad robi teraz za zapas, bo chwilowo nie używam drugiej konsoli.

5. Matatjahu6

Matatjahu6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Może mieć miejsce taka sytuacja, wiadomo, że akumulatory nawet jeżeli urządzenie jest wyłączone z czasem będą się rozładowywać ale nie po tak krótkim czasie jak piszesz, sam widzisz, że po drugim padzie to nie jest normalne, proponowałbym zareklamować pada, wydaje mi się, że to jest najmądrzejsze rozwiązanie a jeżeli pad był kupiony używany no to niestety będziesz musiał często ładować akumulatorki, pozdrawiam.

6. sypo

sypo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety, gwarancji nie mam :/
    Początkowo myślałem że to może być efekt zalania, tj. niepełne zwarcie między ścieżkami, lecz nic z tego. Wszystko czyste, fabryczne.

7. sypo

sypo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro brak pomysłów to może ktoś chociaż poratuje schematem?

8. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
  9. sypo

sypo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za linka, poszukam czegoś na tym forum.

10. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Spoko, działaj a może coś wykombinujesz, a jak nie to PADa do serwisu spróbuj oddać, myślę że za rozsądną cenę naprawią. Jak nie masz serwisu takowego w pobliżu to spróbuj do zwykłego komputerowego lub do dobrego elektryka czy tam elektronika (nie wiem jak się to "profesjonalnie" nazywa).

Wczytywanie...

Poleć forum