1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

(Problem)Biblioteka mediów a Konsola!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ManhunterPL, Kwiecień 18, 2009.

1. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!
    Mam problem z moją konsolą która chyba bardzo mnie nie lubi!
    Problem tkwi w tym że gdy chcę połączy się z komputerem w celu przeglądania Biblioteki(filmów, muzyki, obrazów) konsola nie widzi mojego komputera :(

Chciałem zaznaczyć że udostępnianie mediów w WMP11 mam włączone, mój system to Win XP SP3 a połączenie wygląda tak:
    Xbox360--->Router--->Internet
    Komputer--->Router--->Internet
    Porty wymaganie w firewall mam odblokowane(próbowałem połączyć się z wyłączonym firewall i nic nie zmieniło się), co najciekawsze Windows Media
    Player widzi Xboxa i zezwala na połączenie.
    Niech ktoś mi podpowie co mam robić!

Router: TP-Link TD-W8901G

Z góry dziękuję!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    wyłącz firewall potem poszukaj w 360 kompa powinno sie wyswietlić . połącz włącz jakąś muzyke włącz firewall i gotowe (ja tak zrobilem i działało) i jeszcze x360 musi miec wyzsze ip od kompa .

edit: jak nie bedzie działało po włączeniu firewalla to nie martw sie :p też czasem nie działało zrestartuj x360 i jak potrzeba bedzie to kompa bez nerwacji na spokojnie ;]

4. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zrobiłem tak jak napisałeś, i wciąż nic się nie ruszyło.
    IP Komputera: 192.168.1.100
    IP Xboxa: 192.168.1.102

Dalej wyskakuje podczas sprawdzania połączenia z PC te cholerne "Brak komputerów PC na liście"

Restartowałem kilka razy i nic z tego nie wyszło :(

5. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    pocz... obczaje u siebie :]

stary wejdz w ustawienia systemu> Ustawienia sieci > sprawdz połaczenie z PC i wtedy moze coś znajdzie bo nie napisałeś mi jak to robisz tylko napisałeś o bibliotekach ... weź na gg mi napisz szybciej bedzie to zrobic

GG:8639928

Wczytywanie...

Poleć forum