1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem, błąd 0110 istny galimatias

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mixyr, Czerwiec 28, 2013.

1. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    witam, niedawno za 30 zł kupiłem na allegro zesputa konsolę, ma ona rroda, kod błędu 0110, słyszałem że to coś z ramem. co ciekawe, na początku wyświetlała tego rroda, po czym przy włączeniu zapalają się dwie górne diody na zielono po czym wszystkie się "obracają" (tak jak przy włączaniu sprawnej konsoli), a następnie gasną a xbox nadal działa, oczywiscie nie ma obrazu po prostu słyszę jak chodzi i tyle. Stąd też pytanie do Was, czy polecacie te chałupiarskie metody xclampów i eraser mod? Podacie link do jakiegoś prostego poradnika jak to zrobić? i co powiecie na tematy tych niedziałających diód?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Nie polecamy takich napraw.

0110 to błąd ramu, bądź GPU. Jeżeli w gpu padnie komunikacja, z którąkolwiek z kości, bądź kulka odpowiedzialna za komunikacje, wtedy Ci właśnie wyświetli taki błąd, mimo, że to nie ram jest winny.

W Twoim przypadku, odnośnie "uruchamiania konsoli mimo braku obrazu", objaw wskazuje na uszkodzone połączenia pod GPU. Jaką masz wersję konsoli?

Jedyna skuteczna metoda naprawy to reballing, ewentualnie wymiana nowego gpu/ramu, jeżeli już nie nadaje się do użytku.

sowa

4. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    jest to chyba core, 2 lutego 2006 w kazdym razie,

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Nie opłaca się.
    Ta konsolka raczej długo nie pociągnie.
    Już prędzej udałoby Ci się przywrócić Michaela Jacksona do świata żywych.
    'Działałby' dłużej od Twojej konsoli.

6. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Miałem 0110 Konsola była nie do odratowania i kupiłem slima. Konsola z 2006 roku nie opłaca jej się naprawiać bo to chyba jest xenon. Kup jaspera i po problemie 0 szansa na RROD

7. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xclamp tylko dobija konsole, tracenie czasu na to niema sensu, konsola podziała kilka dni/godzin i padnie na amen. Przetestowałem ten sposób na konsoli z płytą Falcon, nawet nie uruchomiłem żadnej gry, przeglądałem tylko live i włączyłem film, kilka razy się zawiesiła i padła.

8. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    reballing pomoże na jakiś czas. te xenony są upierdliwe

9. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia: