1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem bo wgraniu aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez osiur, Maj 27, 2011.

1. osiur

osiur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    mam ixtreme 1.6 ( liteon)
    Coś mnie głupiego naszło i zrobiłem aktualizacje konsoli tzn pobrałem najnowszy update ze strony i za pomocą pen drive zainstalowałem - zrobiłem to w nadziei ze po tym będę mógł zagrać w najnowsza odsłonę lego piraci z Karaibów.
    No i problem ..
    Po tej aktualizacji nie odpala się już żadna z kopii gier :(. ( konsola wykrywa je jako filmy DVD )
    Moje pytanie jest następujące czy jeśli przerobie na ixtreme LT + to gry będą się znowu odpalać. ?
    I czy skoro teraz nie mogę już zagrać w żadna kopie czy to znaczy ze zostałem już "oflagowany" do BAN,a ?
    Nie wiem czy to w tym przypadku istotne ale konsoli nigdy nie podpinałem do net'a. ?

Osiur

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sam robiłeś konsolę, albo masz kontakt z kolesiem co ci zrobił?
    Jak tak to idź do niego albo wykorzystaj swój KEY i zrób LT+. Ponieważ jest dość trudno z nowej aktualki wyciągnać KEY.

Jak coś to mogę zrobić jak za Lite-ONa zwykłego.

4. osiur

osiur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok ale czy przeróbka na LT + pomoże na stare kopie gier ?

i jeśli nie mam tego Key'a to czy będzie duży problem ?

Wczytywanie...

Poleć forum