1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Brak odczytu...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez strojo93, Styczeń 14, 2012.

1. strojo93

strojo93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój problem polega na tym że miałem podłączonego pendriva GoodRam 16GB Do Xbox Slim 4Gb.
    Działał bez zarzutów pozgrywałem na niego wszystkie savy i profile i trochę demówek...
    I nie dawno xbox przestał go wykrywać... Raz udało mi się jakoś uruchomić że odczytało pendriva i przeniosłem profile na konsole ale savy zostały bo myślałem że będzie już dobrze...
    Teraz gdy podłączam tego pendriva to zaczyna go uruchamiać miga dioda i gaśnie i nic się nie dzieje nie pokazuje że jest podłączony i tak cały czas...
    Próbowałem podłączyć go do komputera to dzieje się to samo jak podłączam go do konsoli...

Nie wiem może da się jakoś odzyskać przynajmniej savy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Podepnij do komputera pendriva i pokaż/napisz jakie pliki wykrywa.
    Ja miałem już tak dwa razy, że zamiast plików xboxa miałem jeden dziwny i nic się nie dało zrobić oprócz formata pena.
    Aha, te pliki są ukryte, więc musisz w ustawieniach folderów zaznaczyć, żeby pokazywał ukryte pliki.

Wczytywanie...

Poleć forum