1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem] Brakująca okładka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Luty 10, 2011.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Yo, wymieniłem się niedawno na Medal of Honor, ale koleś który mi je wysyłał był na tyle debilem, że wysłał bez okładki bez powiadomienia mnie. Ostatecznie wielkiego zamieszania z tego powodu nie zrobiłem - negatyw i po sprawie, ale w przyszłości gdybym chciał grę wymienić, to będę miał problem. Chcę więc sobie wydrukować taką okładkę, jednak nie ze zwykłego papieru do drukarek, tylko z papieru kredowego. Papier kredowy gdzieś znajdę, tylko czy mogę go normalnie wrzucić do drukarki i wydrukować? Czy do tego potrzeba specjalnej drukarki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Mozesz, a czemu nie? Taka okladka ma normalny format chyba A4, wiec bez problemu wydrukujesz.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Czemu kredowy a nie foto ?? Na kredowym to nie będzie fajnie wyglądało a jak kupisz dobrej jakości foto to będzie jak oryginał

5. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie chodzi mi o wydrukowanie na zwykłym papierze, tylko kredowym.

Ale oryginalne okładki są robione na papierze kredowym, nie? Gdzie mogę kupić ten foto? W fotograficznym, czy papierniczym?

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Na fotograficznym będzie kijowo wyglądać ja bym wydrukował jednak na kredowym... :F

7. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja właśnie też tak sądze, tylko czy moja drukarka - Canon Pixma iP100 to uniesie?

8. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    ja tam drukowalem ostatnio na normalnym zwyklym papiurku i jak dla mnie pod folia jako takiej roznicy wizualnej nie ma

9. Gonzo7

Gonzo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    U mnie to samo jak u kolegi wyżej - zawsze drukowałem na zwykłym papierze tanimi zamiennikami firmy Wox na drukarce Epson SX115 i wychodziły wyśmienicie. Tylko brałem zawsze na jakość wydruku "fotograficzna" i jak się dobrze nie przyjrzysz to w sumie nie odróżnisz od oryginału :)

Wczytywanie...

Poleć forum