1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Castlevania LoS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez digse, Luty 11, 2011.

1. digse

digse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem w 5 chapterze w Castle Sewers przy takich drzwiach które otwierają się za pomocą takiego przycisku w który trzeba uderzyć ręką,są tam jeszcze takie kolce.Gdy już jestem przed drzwiami zamykają się,i nie mogę się tam wbić.Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    drugi taki sam temat...weź może pograj w pac-mana czy bombermana hehe...

4. fredek2020

fredek2020 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wpisz sobie w youtube castlevania lords of shadow walkthrough znajdz interesujący Cie moment i wciel go w życie.

5. fredek2020

fredek2020 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    albo jak wejdziesz selectem w menu jest tam opcja rozwiązania zagadki za odpowiednia ilosc pieniedzy tez warto sprobowac

6. digse

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdzie jest ta opcja rozwiązania zagadki.

7. fredek2020

fredek2020 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przycisk back i masz menu z talentami itp i w dolnym rogu ktorejs karty jest taka opcja ale dotyczy ona tylko glownych zagadek.Poprostu przepatrz wszystkie krty i szukaj opcji odblokowania czegos za kase.Dawno w to gralem wiec nie sprecyzuje Ci odpowiedzi scislej

8. BratMichała

BratMichała Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chodzi ci o taką bramę? wciszkasz przycisk, kolce sie chowaja, przebiegasz, brama się zamyka, przełączasz się na czerowną magie i rzucasz nożem w przycisk, brama się otwiera. czy czymś. Jak byś nie miał noży to obok przycisku jest worek z nimi. Na oprzyszłość polecam na youtubie casltevania walktrought.. liczę na piwko :_

9. Tygrysek3005

Tygrysek3005 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak kolega wyżej napisał, sam miałem z tym problem. Wciskasz guzik przebiegasz na drugą stronę drzwi się zamykają rzucasz nożem i przechodzisz za drzwi. I chyba wtedy kończy się charper.

10. digse

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra dałem rade temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum