1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[PROBLEM] Co wybrać?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez snupson, Luty 16, 2010.

1. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Witam,
    Nadszedł ten dzień, kiedy sprzedałem Zephyra i zastanawiam się nad zakupem Elite. :yeye: :DD
    Tylko że teraz.
    Mam 2 oferty.
    Jedna to Elite z Anglii - NÓWECZKA za 850 plus koleś wgrywa iXtreme odrazu jeśli ktoś chce. Czyli + 60 zł.
    ATI Xenos 65 nm z zasilaczem 150W data zakupu - 1.12.2009.
    Druga to Elite z Polski, UŻYWANA sporadycznie, z 12.01.2010 z iXtreme LT.
    za 950 też ATI Xenos 65 nm z 150W.

Tylko że ja wcale nie gram LIVE. Nie jest mi to potrzebne bo nie mam takiej możliwości. I teraz, słyszałem coś że jak wgram iXtreme 1.61 to będe mógł jak ze starym hitachi 1.51 - wrzucać wszystkie gierki i mieć święty spokój. A jeśli już mam iXtreme LT to będę musiał cały czas przerabiać. Czy to prawda ? Jakie są wasze opinie? Bo żeby przerobić konsolkę muszę dymać 50 km w jedną stronę i oczywiście koszty przeróbki dochodzą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dead_Inside

Dead_Inside Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja bym bral tego z angli. poniewaz masz noweczke , napewno koles da ci jaks gwarancje po wgraniu ixtrema (chociaz pewnie i tak nie bedzie potrzebna bo jaspery sa jak narazie nie zawodne). Co do przerobek to sie zabardzo nie znam ale wiem ze w obu wersjach musisz chyba patchowac wiec chyba nie ma roznicy . Ale codo tych przerobek to nie jestem pewien...

4. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    właśnie najbardziej mnie interesuje jak z tą przeróbką. Ktoś kumaty mógłby się wypowiedzieć.

5. Malez

Malez Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    Bierz koniecznie tą z Angli

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    za 950 to można spokojnie na allegro nówkę kupić więc używka odpada. Co do tej Anglii to dobra cena, nowa ix., ale jak jest z przesyłką? Ile kosztuje? Ja bym nie brał żadnej z tych tylko po prostu rozejrzał się na allegro. Na pewno znajdziesz dobre oferty.

7. Pawex09

Pawex09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krasnobród
    polecam z Anglii ja tez miałem z Anglii tylko arcade nie przerobiony .

8. Zozozl

Zozozl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bajki
    Polecam Tą z Angli

9. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Z Anglii, z Anglii i jeszcze raz z Anglii.

Wczytywanie...

Poleć forum