1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - czerwone oczy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sufi9, Maj 28, 2009.

1. sufi9

sufi9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam taki mam problem a mianowicie, gdy gram ostatnio w gry na Xbox 360 po około 2 godzinach oczy zaczynaja mnie bolec i robia sie czerwone. Wczesniej gdy grałem potrafiłem siedzieć ok 4-5 godzin i wszystko bylo ok. Gram na LCD Philips 32' HD Ready...ostatnio przez przypadek zrobiłem konfigurację wstępną Xboxa i nie wiem czy coś przez przypadek źle nie wybralem dlatego obraz moze "gryźć" mnie w oczy?? Pomóżcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrian121

adrian121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Pewnie masz odświeżanie 50Hz, to powoduje "męczenie" się oczu. Poszukaj w opcjach czegoś takiego jak PAL 60(nie jestem pewien) i ustaw to

4. xaxon

xaxon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Hehe tez tak miałem/mam. Sam nie wiem od czego to jest ( napewno nie od grania):p czasem jak włacze gre i pogram ze 2 minuty to juz oczy mnie mnie na**erdalają. Pewnie są naświetlone/przemęczone od ciągłego grania, ogladania tv, internet, to robi swoje ;)

5. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @up - przecież sufi9 napisał, że wcześniej nie miał problemów, i że zaczęły się one pojawiać po przywróceniu ustawień fabrycznych konsoli...
    Co do samego problemu - tak jak zostało napisane w pierwszej odpowiedzi - sprawdź odświeżanie. Do tego też upewnij się, że masz ustawioną odpowiednią rozdzielczość.

6. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    w aptece zapytaj o krople "świetlik" krople dla spawaczy ale pomoga napewno;)

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Sprawdź odświeżanie czy masz ustawione na 60Hz i ogranicz swoje granie :)

8. thaven

thaven Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    a ja wyskoczę całkowicie z innej beczki - postaraj się zapewnić równomierne oświetlenie przestrzeni za ekranem. Chodzi o to, aby nie było ostrego kontrastu pomiędzy świecącym jasno ekranem a ciemną resztą pomieszczenia, jest to bowiem stan który bardzo męczy oczy.

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    oraz sprawdz pziom referencji-moze za bardzo musisz sie wpatrywac w literki

oraz graj w PRZEWIETRZONYM pokoju-ja jak z rana wstane i zasiade z zamknietym oknem to lzawia od powietrza

10. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    ee tam )) alergie masz , pewnie cos kwitnie i taki traf ze oczy ci sie zrobily czerwone kiedy cos tam z konsola zrobiles :D

11. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    A moim zdaniem przestaw pilotem telewizor a mianowicie obraz zapewne masz dynamiczny i to gryzie obraz jest zbyt ostry chyba że się myle ale ja tak mniałem a kropli do spawania nie proponuje

12. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Kropelki swietkik jak najbardziej ,mniej grania i patrzenia w monitor jak najmniej kontrastów .

13. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Kurde , ale to forum to naprawde uniwersalne jest :D wszystko tu znajdziesz : porady medyczne , poraDY dotyczace konsol , milosne porady , nawet cos o pilce noznej bylo ... :D

14. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    a te czerwone oczy to na pewno od grania ???
    ;)

15. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    krople ze świetlikiem są bardzo dobre i to że używaja je spawacze to nic zlego a wrecz przeciwnie...te krople sa bardzo tanie i bardzo dobre jednoczesnie lepsze od VISINE itp.
    Co jeszcze moge Ci poradzić to kup sobie okulary z antyrefleksem jesli nie masz zadnej wady wzroku to kup zerówki zobaczysz natychmiast róznicę :D
    Ja osobiscie mam astygmatyzm i mam okulary korygujace wlasnie z antyrefleksem i w okularach moje oczy praktycznie sie nie mecza od takich czynnikow jak piszesz bez okularow pojde na przyklad do marketu i od tego sztucznego oswietlenia w ciagu 5 minut tak mnie pieka i bola oczy ze praktycznie ledwo widze bo odruchowo je mrużę a w okularach nawt pare godzin nic mi nie robi

16. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Co ma odświeżanie do LCD? W LCD obojętnie jakie odświeżanie jest... Niektóre fabrycznie działają na dane pasmo i nawet jak zmienisz w konsoli to oprogramowanie w monitorze nie zmieni.

Wczytywanie...

Poleć forum