1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem DA Inkwizycja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nyras, Kwiecień 16, 2016.

1. Nyras

Nyras Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zawiercie
    Witam zakupiłem sprzęt xbox 360 elite z dyskiem 120 GB kupiłem również grę DA Inkwizycja lecz nie mogę jej zainstalować co chwile przerywa mi instalacje i każe wybrać miejsce gdzie ta gra ma być instalowana ma ktoś jakieś rady lub cokolwiek z góry pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grę masz na płycie czy na koncie?
    Zawsze przerywa w tym samym momencie?
    Może jakieś bad sektory na dysku?
    Wysłano z Lumia 920

4. melindar

melindar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ewentualnie zawalony laser napędu. Jak w tym samym miejscu to uszkodzona płyta :C Podejdź do kumpla, który ma Xklocka i sprawdźcie na jego konsoli. Jeżeli pójdzie, będziemy myśleć dalej. Sprawdź miejsce na dysku :D, może nie masz wymaganej ilości wolnego i dlatego krzyczy o miejsce zapisu.

Może być też, że wymienili dysk i nie został on sformatowany pod konsole?

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Można też pobrać ISO z sieci, rozpakować Image Browserem i pliki instalacyjne przerzucić pendrivem na HDD. Konieczne muszą być na HDD w przypadku tej gry.
    Wysłano z Lumia 920

Wczytywanie...

Poleć forum