1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[PROBLEM] Dane rozliczeniowe !! POMOCY !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xRevex, Kwiecień 21, 2014.

1. xRevex

xRevex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Pytanko odnośnie danych rozliczeniowych. Przeczytałem gdzieś że Adresu Rozliczeniowego nie trzeba wypełniać, wszystkie pozostałe pola wypełniłem tak jak powinny być ( tj. podałem mój prawidłowy numer telefonu, Kod pocztowy miejscowość itd. ). Niestety piszę mi abym podał prawidłowe dane o_O . I tutaj pojawia się moje pytanie jak poprawnie uzupełnić te dane. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ps. Zapomniałem napisać że prosi mnie o podanie tych danych, ponieważ zakupiłem kod na 1 miesiąc na konto gold

2. Lotnik421 Xbox One

3. xRevex

xRevex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wszystko musisz mieć wypełnione , u mnie tak było , w dodatku mam konto PP powiązane z Xboxem więc nie mogłem zostawić pustych pól

Wczytywanie...

Poleć forum