1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem darksiders

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziomeczek12, Styczeń 28, 2010.

1. ziomeczek12

ziomeczek12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No to tak moja misja to Destroy the Griever i ogólnie płynie przez tunel wynużam się,jestem na powierzchni i są 3 takie wagony bez wnętrza i da sięje obniżać i podwyżać a ja nie wiem czy jestem taki głupi że tego nie kminie czy to jest takie pier....... Proszę o pomoc.Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
  4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Po prawej stronie wejdź na górę i zepchnij taki kloc. Później włóż go na 1 platformę podnieś ją i kliknij b a następnie Y. Wtedy użyjesz tej super rekawicy i to odleci na 2 platformę i tak aż do 3 a poźniej na 3 przesuwasz ją w prawo i wskakujesz wyżej.

Wczytywanie...

Poleć forum