1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Darksiders

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ziomeczek12, Luty 1, 2010.

1. ziomeczek12

ziomeczek12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem z grą darksiders a dokładniej z misją the black throne free azrael mam uleczyć temu aniołowi jeszcze jedną czaszkę,wcześniej zrobiłem to z jedną i ogólnie to kompletnie nie wiem gdzie iść albo zamknięte albo już tam byłem jak by ktoś mi pomógł to podziękuje elegancko pomoże.czy może ktoś, pomóc kompletnie nie wiem co zrobić chyba jasno wyraziłem się gdzie jestem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. brzana

brzana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    kielce
    odp

zauwaz ze dookola kreca sie betonowe sciany, przyjrzyj sie a zauwazysz ze na nich sa teleporty do uruchomienia.

4. dejwis

dejwis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. L8EK

L8EK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niedaleko miejsce gdzie stoisz robiąc screena jest paląca się pochodnia, skorzystaj z ostrza-bumerangu i podpalaj inne niepalące się pochodnie w kierunku tej ściany. na końcu zrób "link" pochodnia - bomba na ścianie i po problemie

ogień przenosisz zaznaczają ostrzem-bumerangiem najpierw element palący się, później element niepalący się i dajesz ostrze w ruch

Wczytywanie...

Poleć forum