1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem] Darmowy Gold na początek.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adventus, Maj 22, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Adventus

Adventus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam taki problem, mam nowa konsolke i zalozylem se profil i dolaczylem do xbox live i pisalo ze dostane darmowego golda, ale potem sa jakies dane i jak je wypisuje to pisze ze nie da sie zweryfikowac. Wybieram paypala, loguje sie na konto, podaje kod pocztowy, ale nie bardzo wiem jak wpisac adres rozliczeniowy, pomozcie pliisa ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    adres rozliczeniowy masz tam dwa pola jak dobrze pamietam, w pierwszym wpisz ulice, a w drugim numer

4. Adventus

Adventus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz rozumiem o co chodzi, potrzeba weryfikacji konta paypal poprzez dodanie karty kredytowej lub debetowej, a ja takiej nie mam, ani rodzice. Czy to znaczy ze z darmowego konta nici, czy jest jakiś sposób?

5. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    z tego co się orientuje to nie ma innej mozliwośći, kiedyś bodajże było inaczej wystarczyło założyć konto i już miałeś miesiąc za free, naszcześćie gold nie jest jeszcze taki drogi, pójdź do jakiegoś sklepu z grami to na miesiąc powinieneś dostać za ok 30zł a na 3 msc za 50 więc jeszcze tragedii nie ma. ewentualnie możesz poczekać aż wznowią triale na 48h i bawić się z tym tu masz poradnik http://xboxforum.pl/xbox-live-16/darmowy-trial-xbox-live-145244/

6. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Nie próbuj z tym goldem darmowym to wałek jak nic. Ja wczoraj wziałem darmowego golda i co się okazało od razu skasowali mi prawie 40 zł za miesiąc. Już będę kupował na Allegro. Za 15 zł można dostac golda na miesiąc

7. Adventus

Adventus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, ******łem się, biore kase i jeszcze dzisiaj jade po golda do rtv euro agd, sprawdzałem w asortymencie mają na 3 miesiace za 60 zł ;) Mozna zamknac

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum