1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem]Dashboard

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kiziorek, Wrzesień 15, 2011.

1. Kiziorek

Kiziorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Od wczoraj mam problem z moją konsolą xbox360(zaznaczam iż, jest ona przerabiana a jej ixtreme to prawdopodobnie 1.5.1 ponieważ gry paczuje do Wave3) Nagrałem na płytke "Mortal Kombat" Po wcześniejszym przeleceniu .iso abgx'em. Nie wykazało żadnych błędów. Nagrałem na Verbatima z prędkością 2,4x. Wszystko miodzio, cacy, wsadzam płytke do napędu po czym wyświetla się info o updacie dashboardu. Jako, że nie przewidziałem konsekwencji tego czynu zaakceptowałem update. Gdzieś w środku, wywaliło info, że plyta nie może zostać przeczytana.Przyczyną tego było to, że zmieniłem Wave na 3. Ściągnąłem z kompa uptade ze strony microsoftu, wrzuciłem na pendrive'a i zainstalowałem ręcznie. Znów wszystko cacy, avatar stary jest, nowy dashboard też. Tyle, że problem tkwi w tym, że kiedy wsadzam płyte z przerobioną grą xbox czyta ją jako DVD... Wcześniej elegancko śmigały(na starszym dashboardzie) a teraz, na nowym nie mogę już sobie zagrać. Moje pytanie: Co w tej sytuacji zrobić? Dziękuję za odpowiedzi:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jak bys poczytal forum to bys wiedział ze nowe update kasują przeróbkę, konsola do ponownej przeróbki

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Poszukac na forum

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

5. Kiziorek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Brudsien czytałem, czytałem ale nic sensownego nie wyczytałem

Orientują się panowie, czy jest możliwość takiego przerobienia konsoli aby czytała te lewe gry z Wave3? i jaki jest ew. koszt ponownej przeróbki?

6. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nic nie czytales, pelno jest przyklejonych tematow w odpowiednich dzialach

Firmware napędów

Po co ci gry z wave 3, nowa przerobka obsluguje juz nowe wave ale nie kazda gre uruchomisz np nie uruchomisz driver'a, GOW3

7. Kiziorek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gry które miałem, nagrywałem własnie na wave3 i trochę ich jest. Nie chcę, żeby się zmarnowały....

8. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    No fakt tragiczne sa te koszta piracenia, aż sie nie oplaca...
    Przecie jak przerobka obsługuje nowsze wave to i starsze takze, ale w nowej przeróbce nie bedziesz musial go zmieniac

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ... no ale ja bym poczekał aż wyjdzie LT+2.0.... jak nie grasz online to na jakiś czas będziesz maił spokój....a z tego co widze to nie grasz

Poleć forum