1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Decyzyjny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SmellySocks, Maj 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SmellySocks

SmellySocks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Od półtora miesiąca mam Xbox'a z Kinectem, bardzo mi się miło gra ( TDU 2, Fifa 11, Motion Sports i oczywiście Kinect Adventures). Niestety udało mi się zachorować, a w związku z tym, praktycznie przeszedłem TDU, a Fifa - wiadomo, po ukończeniu wieeeeelu sezonów troszkę mi się znudziło. Pospamowałem trochę z ulotkami, pozbierałem i tak mi się uzbierało ok. trzech stów. Przymierzam się do zakupu i tu pojawia się problem nr 1: Mam w domu małego szkraba (6 lat) i, wdaje mi się, że strzelanka nie jest najlepszym pomysłem. Problem Decyzyjny: Michael Jackson,Harry Potter 7 lub 6, NHL(Lub NFL) 11, czy może bardziej coś Kinectowego typu Kinect Sports. Prosiłbym o opinie o powyższych grach, może jakieś własne sugestie? Będę wdzięczny.
    PS. W powyższym zestawieniu chodzi mi o to, żeby można było grać z młodym, ew. znajomymi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
  4. astronic

astronic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Harry Potter jest ciekawą przygodówką :)

5. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Myślę, że ta gra nie do końca przeznaczona jest dla dzieci. Ze swojej strony polecę Ci napewno gry sportowe, jak wyżej wymieniona fifa 11 lub Nba 2k11. Napewno dobrym zakupem będzie coś z serii lego-oprócz Twojego brata chętnie będą pogrywały na domówkach w to dziewczyny.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum