Problem Decyzyjny

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

SmellySocks

Świeżak
Świeżak
Od półtora miesiąca mam Xbox'a z Kinectem, bardzo mi się miło gra ( TDU 2, Fifa 11, Motion Sports i oczywiście Kinect Adventures). Niestety udało mi się zachorować, a w związku z tym, praktycznie przeszedłem TDU, a Fifa - wiadomo, po ukończeniu wieeeeelu sezonów troszkę mi się znudziło. Pospamowałem trochę z ulotkami, pozbierałem i tak mi się uzbierało ok. trzech stów. Przymierzam się do zakupu i tu pojawia się problem nr 1: Mam w domu małego szkraba (6 lat) i, wdaje mi się, że strzelanka nie jest najlepszym pomysłem. Problem Decyzyjny: Michael Jackson,Harry Potter 7 lub 6, NHL(Lub NFL) 11, czy może bardziej coś Kinectowego typu Kinect Sports. Prosiłbym o opinie o powyższych grach, może jakieś własne sugestie? Będę wdzięczny.
PS. W powyższym zestawieniu chodzi mi o to, żeby można było grać z młodym, ew. znajomymi.
 
WWE SMACK DOWN VS RAW 2011 ta gra jest świetna (na 2 osoby o ile masz 2 pady) tu masz link WWE SmackDown vs. Raw 2011 XBOX360, NOWA, FOLIA (1602337669) - Aukcje internetowe Allegro Sam zamierzam kupić tę gre jak dla mnie najlepsza gra do grania ze przyjaciółmi polecam :) :) :)
 

astronic

Użytkownik
Użytkownik
Harry Potter jest ciekawą przygodówką :)
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
WWE SMACK DOWN VS RAW 2011 ta gra jest świetna (na 2 osoby o ile masz 2 pady) tu masz link WWE SmackDown vs. Raw 2011 XBOX360, NOWA, FOLIA (1602337669) - Aukcje internetowe Allegro Sam zamierzam kupić tę gre jak dla mnie najlepsza gra do grania ze przyjaciółmi polecam :) :) :)
Myślę, że ta gra nie do końca przeznaczona jest dla dzieci. Ze swojej strony polecę Ci napewno gry sportowe, jak wyżej wymieniona fifa 11 lub Nba 2k11. Napewno dobrym zakupem będzie coś z serii lego-oprócz Twojego brata chętnie będą pogrywały na domówkach w to dziewczyny.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom