1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem dotyczący nagrywania płyt pod LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dlugass88, Marzec 10, 2014.

1. Dlugass88

Dlugass88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Moss
    Witam wszystkich.
    Mam xboxa360 arcade z LT 3.0 ostatnio kupilem płytki do nagrywania Verbatimy DL podobno najlepsze.
    Zassałem sobie Just Dance 2014 PAL 8,13GB i zrobilem tak jak w instrukcji znalezionej na forum tutaj, pobralem image burn i nagralem tak jak bylo w opisie wszystko pieknie sie nagralo itd płyta wysunela sie pisalo cos zeby zweryfikowac czy nagrala sie poprawnie to wsunelem spowrotem..czekam cos zaczely jakies bledy wyskakiwac ze cos poszlo chyba nie tak dalem zeby ignorowalo bledy pozniej wyciagnolem plyte i wlozylem do konsoli wszystko pieknie smiga gra dziala jestem w szoku.
    Wczoraj ściągnołem sobie lego marvel super heroes i znowu nagralem tak jak w instrukcji załączyłem na xboxa wszystko sie wgrywa daje nowa gra i wywala mi komunikat o tym, żeby wyczyścić płyte miękką szmatką bo może być brudna lub porysowana :neglected: próbowałem kilka razy i zawsze w tym samym miejscu wywala mi ten komunikat.
    Następną grą jaką pobrałem było WWE 2K14 zaczynam gre wybieram zawodników klepie typa z 5 sekund i nagle zacinają sie ludziki i sędzia nic nie mozna zrobić stoją bez ruchu nie da sie sterowac nimi i kapota....
    Posiadam laptopa Samsunga z win 8.1 wspomne ze nagralem pierwsza gre i dziala a inne nie:torn: czekam na jakieś informacje ktore były by mi pomocne i dziekuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Dlugass88

Dlugass88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Moss
    nie wiem jak sie dodaje obrazki to bym pokazal co mi wyskakuje ale moge napisac Found 1 CD/DVD drives D:

New Media detected in drive D:\
    BurnerMAX IS enabled !
    Free Space: 8,738,897,920 bytes

5. kolo3

kolo3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Program jest kompatybilny z twoja nagrywarka.

Trzymaj sie tego schematu wypalania:

Open Imgburn, select burn, then go to advanced settings

4) Enable 'Force Hyper Tuning'
    5) Enable 'Online Hyper Tuning'
    6) Enable 'Overspeed' (my results varied before I selected this - toggle yours if you have problems)
    7) Enable 'SmartBurn'
    8) I ALWAYS clear my 'OPC Data' every time I burn a XGD3 disc (before or after - it doesn't matter - if you get good burn you may not need to clear OPC)
    9) Ensure you are using Made in Singapore Verbatim discs - either mkm001 or mkm003. I use mkm003 and burn at 4x speed so I 'check' Perform OPC before write. I also make sure BURN-proof is NOT checked! If you use any other discs - that's your choice...
    10) Buffer size 512mb - a bit overkill I'm sure but every little helps
    11) Select .dvd file to burn
    12) I leave my computer to do what it has to and come back a little while later to a successful burn. Yay!

Testowalem mase ustawien i powyzsze ustawienia sa wedlug mnie najpewniejsze, ze wszystko bedzie smigac. Gosc co to pisal zna sie na rzeczy.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum