1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Dysk?Gry?Laser?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mmisiewicz26, Luty 24, 2014.

1. Mmisiewicz26

Mmisiewicz26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. mam nastepujący problem. Posiadam Xboxa 360 Slim 4 GB przerobiony LT 3.0 :) Kupiłem do niego dysk WD 120 GB na początku wyskakiwał mi błąd e86 o ile się nie mylę lecz pózniej włozyłem zworkę i działał :) Zgrałem Colina 3, Gta 5 i pozostało mi 88 Gb pamięci jednak teraz ani jedna gra nie chce się zgrać ponieważ piszę : wyczyść miękką sciereczką itp... Czy to wina Dysku? Lasera? Gry raczej nie Bo wczesniej je zgrywałem na pendrive zanim dysk kupiłem. Dodam ze nie mogę zrobic formata w xboxie dysku i jak wyskakuje bląd przy zgrywaniu pózniej gdy wchodzę w ustawienia pliki na dysku są zaznaczone Wykrzyknikiem... Pomocy bo już się gubie w tym a tutaj napewno jest znawca ktory mi pomoże...

Wczytywanie...

Poleć forum