1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem dysku DVD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BigStar, Grudzień 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BigStar

BigStar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    od niedawna jestem posiadaczem konsoli X, przerobiłem ją w salonie, na najnowszego ie-1.61, jednak ma ona problem... mianowicie, gdy nagrałem gre assasin creed 2 i włożyłem do napędu otworzyło mi ją jako zwykłą dvd... ok pomyślałem że źle nagrana, nagrałem mw2, wkładam to samo... dwie się zrąbały... hm... no ok, poprzednie kopie od znajomego (patch do wersji 3) działają bez zarzutu... więc myślę "no może się stało... zrąbały się" i tak nagrałem sobie pięć płyt, all w wersji wave4 wkładałem i albo "szmatka" albo "dvd" :/ pomyślałem że po prostu nie umiem nagrywać gier... albo mam złą nagrywarkę w lapku, ale kurcze... zaniosłem gry znajomemu... u niego chodzą :/

i teraz pytanie, co może być nie tak? że widzi dvd? przerabiana była w normalnym serwisie :/ (czy mam do nich iść i zrobić im awanturę...)

na prawdę nie wiem, i troche mnie wkurza, bo znajomy gra w assasina na mojej kopi, a u mnie nie idzie :/ to samo mw2 i star wars (nagrana 2 razy :/ )

a gry które otrzmałem nagrane przez innych (na patchu 3 i niższym) działają, typu wet, fable 2, pes, itd :/

z góry dziękuję za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jaki masz napęd?

Jeżeli odtwarza bez niczego grę spatchowaną na wave3 to na 100% nie masz iX 1.61 a 1.6 lub 1.51

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    jak już wypaliłeś gierki, użyj Active.iso i za pomocą tej płytki spróbuj odpalić gierkę z Wave 4, jesli odpali, oznacza to że nie masz iXtreme 1.61, a gry zostały poprawnie nagrane!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum