1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem E68

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Patrycjusz-74, Styczeń 6, 2011.

1. Patrycjusz-74

Patrycjusz-74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem z konsolą Xbox360 płytą falcon . Konsola ma na 90% zrobionego JTAG'a aby to zobaczyć musiał bym ją rozkręcić, chyba że istnieje inny sposób sprawdzenia... . Ponieważ kiedy wpiąłem oryginalny dysk microsoft to wyskoczył błąd E68, ten błąd może być spowodowanym że jest zrobiony JTAG? Konsola miała RRoda więc dla dobrego chłodzenia wzmocniony jest wentylator, wyczytałem z tej strony takie coś :
    "E68 Problem z napięciem. Możliwe
    iż napięcie jest nie wystarczające. Spowodowane może być podpięciem np
    dodatkowego chłodzenia. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest wypięcie
    wszystkiego z USB oraz dodatkowych wiatraków. Mozliwe jest takze ze
    jest zle podpiety dysk twardy ."
    Która z tych dwóch przyczyn jest nieprawdopodobna że oryginalny dysk nie działa

Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stalowka1938

Stalowka1938 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przypinam się do tego problemu czym ten błąd E68 jest spowodowany?

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
  5. Stalowka1938

Stalowka1938 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    'No i co z tego ? to ja wiem. Mi i Patrycjuszowi chodzi o to, że kiedy jest zrobiony JTAG, to oryginalne dyski microsoft nie działają? czy jest prawdopodobieństwo o poborze energii już wiem że może być taka przyczyna
    " Możliwe
    iż napięcie jest nie wystarczające. Spowodowane może..."

Możliwa też nie jest to pewne na 100 %

6. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    This error occurs when your harddrive is defective, it might still work sometimes.... It can also happen because of a bad eeprom or a wrong security sector.It can also be a problem with the internal connection of the harddrive to the mainboard...According to XBH: Hard drive not DMA configured

Known fixes:

1) If you recently used it with a computer you might have got a faulty security sector or so..
    2) Replace your harddrive.
    3) Southbridge X-Clamp Fix
    4) Reflow the Southbridge

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    E68 to blad dysku twardego. Odlacz dysk i podepnij jeszcze raz. Jezeli problem nadal bedzie to spruboj urchomic konsole bez dysku. Jak zadziala bez dysku to prawdopodobnie dysk/zlacze jest uszkodzone.
    Blad ten rowniez moze oznaczac uszkodzenie wentylatorow.

Wczytywanie...

Poleć forum