1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem E74!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czechux, Czerwiec 18, 2011.

1. czechux

czechux Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam Mam problem z xbox 360 problem polega na tym że gdy gram w obojętnie jaką gre konsola sie zawiesza jaki może być to problem? oprócz tego próbowałem zamienić pastę na cpu lecz nie pomogło dalej ten sam problem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
  4. madzixon

madzixon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam...
    Masz zimne luty pod GPU inne trole piszą że to ANA/HANA w 99% przypadków jest to GPU .
    Najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie Reballingu jeśli chcesz się upewnić ze mowie prawdę uprzyj suszarki do włosów i podgrzej radiator ten co jest pod napędem DVD grzej ok 2 minuty i daj ostygnąć.
    Jeśli uszkodzenie połączeń BGA nie jest rozlegle to konsola powinna podziałać trochę dłużej.
    I nie urywaj czasem opalarki bo to za duża temperatura ok 350-500 stopni złe podgrzejesz układ ci się podniesie i koniec.

A najlepiej oddaj ja do serwisu .

Wczytywanie...

Poleć forum