1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem EA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KonradGM, Kwiecień 15, 2010.

1. KonradGM

KonradGM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam nie znalazłem takiego wątku.
    Eidzicie mam ciągłę kłopoty z EA. gdy w koncu sie zarejestrowałem chciałem wejsc na profil ale gdy klikam na Moje konto wuskakuje ciągle
    „Bardzo nam przykro, ale operacja zakończyła się niepowodzeniem. Prosimy spróbować później!”
    to 1 problem po 2 kiedy chce dodac gametag (jakos innaczej wchodze) wpisuje nazwe avatara klikam dodaj wyskakuje :
    Przepraszamy, ale nie mozemy znalezc informacji o tym tagu gracza.
    Zanim polaczysz swój tag gracza Xbox Live z glównym kontem EA, konieczne bedzie zalogowanie sie w dowolnej sieciowej grze EA za pomoca Twojej konsoli Xbox lub Xbox 360. Kiedy to zrobisz, sprawdz czy na adres e-mail, wykorzystany podczas rejestracji tagu gracza, przyszla wiadomosc opisujaca sposób laczenia kont.
    Pamietaj, ze wiadomosc ta nie musi pojawic sie natychmiast, prosimy wiec o cierpliwosc. Zawsze mozesz tu wrócic, aby spowodowac ponowne jej wyslanie.

tylko ja mam dema battlefield bad company 1 i 1947 i nie mas tam nigdzie rejestracji ani mozliwosci zalogowania a nie wiem co sciagnac by moc sie zalogowac. prosze o pomoc gdysz w demach jest mozliwosc grania online a przez to ze nie jestem zarejestrowany. BArdzo prosze o pomoc i nie wyśmiewanie sie ze mnie hociaz z powodu pisowni bardzo wręcz BŁAGAM o POMOc ! :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebafire1

Sebafire1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam obecnie ten sam problem. Ktoś pomoże.

4. Sebafire1

Sebafire1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponawiam Temat.

Wczytywanie...

Poleć forum