1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem fifa 11

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kendo, Kwiecień 7, 2011.

1. kendo

kendo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema panowie mam problem, od pewnego czasu jak wchodze do fify to rozlacza mi konto z live, jak sie ponownie zaloguje to podczas ladowania wyskakuje ze serwer ea jest niedostepny. Neta mam z vectry 8mb i lacze sie przez ruter wifi juz normalnie masakra raz sie polaczy i chodzi normalnie a innym razem rozlacza mnie jak juz gram mecz macie moze jakies sugestie

2. Lotnik421 Xbox One

3. kłaku7

kłaku7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    problemy z serwerami EA ja mam to samo...

4. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Jeżeli pokazuje się informacja że serwery EA są niedostępne to jest wszystko ok. Mi się pojawia taka wiadomość w Medal of Honor, Need for Speed HP i innych.

Wczytywanie...

Poleć forum