1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Fifa 12

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rooni126, Październik 16, 2011.

1. rooni126

rooni126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam możliwe że był już taki temat ale ja chce mieć 100 % pewności że nie usunie mi przeróbki.Otóz żeby uruchomić fife pisze że musze zaktualizować konsole .Moja przeróbka to lt 1.91 a dash 2.0.13599.0 .I takie pytanie na marginesie podczas nagrywania imgburn nie zamknął mi chyba płyty a więc czy musze nagrywac jeszcze raz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przepuść przez abgx płytę i sie dowiesz czy są błędy, a co do aktualizacji to fifa wymaga 13599 wiec czy napewno masz taki dash?

4. rooni126

rooni126 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wlaśnie mam na 100 % przynajmniej tak pisze w menu głównym wiec o co może chodzić ?

Wczytywanie...

Poleć forum