1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem FIFA 2015

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fantasti, Listopad 4, 2014.

1. fantasti

fantasti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

kupiłem fifę 2015 w wersji gdzie widnieje informacja, że gra jest z zestawu od konsoli
    GRA FIFA 15 XBOX360 folia / POLSKI PL nowa 2015 (4681692202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mam problem, że ciągle pojawia mi się informacja, że serwery EA są niedostępne, spróbuj później. Problem trwa już dobre 2 tygodnie. Czy gra powinna posiadać jakiś kod czy licencje? Czy to wina tego, że sprzedana została bez konsoli ? Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Bardzo dużo ludzi to ostatnio ma, a posiadasz konto gold? Nie trial tylko normalne gold

4. wieeczur

wieeczur Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mieszkam w UK, ale kupiłem fife na allegro i podobnie jak ty, mam gre, która powinna być sprzedawana w zestawie z konsolą, ale mi wszystko śmiga bezproblemowo. Może dlatego, że posiadam gold'a...

Wczytywanie...

Poleć forum