1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem flash napędu na czipie via

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez turysta, Listopad 27, 2010.

1. turysta

turysta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Witttam! mam problem otóż posiadam starszą płyte główną na czipsecie via i jeden z użytkowników forum powiedział mi ze przy flasz/ściągnieciu klucza z napędu będe potrzebował zmiany plików systemowych itp. Mam przerobionego xboxa z 2009-11-07 z fw 93450c, przeróbke podobno nie trzeba ciąc ściażek, nowe fifa i f1 nie chodzą. oto info na tema łyty głównej

Pole Wartość
    Właściwości płyty głównej
    ID płyty głównej 63-0802-000008-00101111-071505-ATHLON64$A0232008_BIOS DATE: 07/15/05 12:14:52 VER: 08.00.09
    Nazwa płyty głównej Nieznane

Właściwości magistrali FSB
    Typ magistrali AMD Hammer
    Rzeczywista częstotliwość taktowania 200 MHz
    Efektywna częstotliwość taktowania 200 MHz
    Częstotliwość taktowania HyperTransport 800 MHz

Właściwości magistrali pamięci
    Typ magistrali DDR SDRAM
    Szerokość magistrali 64-bitowy(a)
    Rzeczywista częstotliwość taktowania 200 MHz (DDR)
    Efektywna częstotliwość taktowania 400 MHz
    Przepustowość 3204 MB/sek

Właściwości magistrali mikroukładu płyty głównej
    Typ magistrali VIA V-Link
    Szerokość magistrali 8-bitowy(a)
    Rzeczywista częstotliwość taktowania 67 MHz (ODR)
    Efektywna częstotliwość taktowania 533 MHz
    Przepustowość 533 MB/sek

wcZeśniej próbowałem ściągnąc klucz tym sposobem http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html jednak po zainsalowaniu plików przestało mi widziec wszystki napędy jakie mam, widac tylko dyski. CZy moze mi ktoś pomóc lub dac linka do tutoriala jak ściągnąc klucz na tej płycie głównej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. turysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    odswiezam, pomoze mi ktos

4. pepe8.8

pepe8.8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tym poradnikiem co podałeś nie wyciągniesz klucze z przerobionego napędu. jeżeli fifa i f1 ci nie chodzą to znaczy ze nie masz przeróbki LT ani LT+ a to bardzo dobrze bo w twoim przypadku wydobycie klucza jest banalnie proste.

przede wszystkim podczas wydobywania klucza tacka napędu musi być wysunięta do POŁOWY. potem w JungleFlasher w zakładce DVDkey32 naciskasz na przycisk Dummy from iXtreme i zapisujesz 5 plików i gotowe masz klucz swojego napędu. nic prostszego

Ps. a tworzenie nowego fimware iXtreme i Flasz napędu robisz już zgodnie z wyżej przez siebie podanego linku do tutka.

5. turysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    tylko problem polega na tym ze zainstalowałem coś i mi znikły napędy, nie wiem co zrobic ;/ pewnie pomoze reinstalacja system czego raczej bym chciał uniknąc, no i nie wiesz czy jak mam ta płyte z via to nie bedzie problemu z ściągnięciem klucza? (juz po przeinstalowaniu systamu)

Wczytywanie...

Poleć forum