1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem forza motorsport i zapytanie odnośnie xbox live

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Miycerion, Wrzesień 26, 2015.

1. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Witam odebrałem wczoraj moją niebieską skrzynkę.

Pobrałem forze i mam dziwny problem. Nie zalicza mi 2 wyścigu mimo ze 9 razy skończyłem go na 1 miejscu. Czytałem na forum forzy, że ... czasem się zacina jak się gra gdy gra się ściąga i jedyna radą jest zresetować karierę ... Tylko jak ?

Drugie pytanie gdzie mogę na stronie xbox live podejrzeć jakie mam gry w wersji cyfrowej i czy prawidłowo dopisało mi forzę ? Na konsoli wiem jak ale jak sprawdzić na komputerze ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wejdź na dysk konsoli i poszukaj zapisu z FM6 i go usuń, po prostu zaczniesz grać od nowa w tą grę. I tak jesteś na początku to za wiele nie stracisz.
    Póki co nie da się sprawdzić na stronie www jakie masz gry przypisane, już pisałam do supportu z tym zapytaniem i na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości. Skoro widzisz to na konsoli to masz dobrze grę przypisaną. Jak chcesz sprawdzić listę gier jakie masz to pisz na support to Ci wymienią listę gier, mi tak zrobili.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zaloguj się na Xbox.com znajdź fm6 i zobacz czy masz cenę. Jak jest ''zakupiono'' to znaczy że masz grę. Żeby dostać się do menu głównego i kontynuować karierę musisz mieć cała grę pobrana...

5. Miycerion

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    SETH pobrałem grę calutka już i gra utknęła w martwym punkcie :p
    Kuleczka zaraz pogrzebie dziękuje za radę :)

Edit 1: Pomogła kasacja zapisu gry

I jeszcze ostatnie pytanko z konsola i grą dostałem pakiet 10 aniversary pack z 10 autami. Te auta są do odbioru raz na profil czy raz w ogóle ?

Ostatnia edycja: Wrzesień 26, 2015
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kody są jednorazowego użytku, czyli gdzie wklepiesz kod tam będziesz go miał na koncie, na innym już wyjdzie, że kod został zużyty :p

7. Gregiv

Gregiv Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktos czemu nie wyszukuje mi gier online? Oczywiscie golda mam.

8. Miycerion

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Nie o to mi chodziło :) o tych kodach wiem tylko bardziej mi chodzi o samochody. Jak je odbieram w grze (wybrałem vipera) pisze ze można je odebrać jeden raz. Tylko nie pisze ... Raz na zapis, raz na profil czy każda nowo rozpoczęta kariera może go użyć ? I teraz mam pytanie jaki auto najlepsze na początek ?

Wczytywanie...

Poleć forum