1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem gra xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arima Tekken, Luty 2, 2011.

1. Arima Tekken

Arima Tekken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
    Właśnie ściągnąłem se gry z xbox live za ms points i nie chcą mi działać na innym profilu,a u kumpla działają na wszystkich.O co w tym chodzi? I coś takiego mi wyskakuje

Uploaded with ImageShack.us

2. Lotnik421 Xbox One

3. martins20

martins20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest na to sposób, uruchom gre na profilu na który ściągnąłeś tą gre, potem nacisnij srodkowy guzik na padzie potem nacisnij x , potem znów x (by sie zalogowac) i zaloguj się na jeszcze raz profil z którego ścianales ta gre, nacisnij znow srodkowy guzik , x, potem znow x i na swoj profil (tam gdzie chcesz nabijac punkty) powinno działac:)

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Pobrales te gry za pomoca konta kolegi ?
    Jak tak to oczywiste ze nie bedzie dzialac bo gry sa przywiązane do konsoli, a nie konta, aby grac na innej konsoli niz zostaly za pierwszym razem pobrane musisz grac z profilu za pomoca ktorego kupilo sie te gry

Wczytywanie...

Poleć forum