1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem gra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DKT_50, Czerwiec 17, 2010.

1. DKT_50

DKT_50 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam nagraną Forze 3 ( DVD 1 ). Wkładam ją do X'a, odczytuje ją bez problemów, po czym wybieram tam poziom trudności na samym początku i wybrałem, że nie instaluję DVD 2, ponieważ jeszcze nie nagrałem jej. Następnie ukazuje mi się piękne AUDI, ładowanie wyścigu i tutaj się kończy smak gry. Ciągle ładuje i ładuje... Czego to może być przyczyna ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Hmm...Ja miałem podobny problem do twojego.U mnie po wybraniu poziomu trudnosci odrazu wyskoczył komunikat z wyczyszczeniem płyty szmatką...a to dlatego że nagrałem na emtecu.Na jakiej płycie nagrałeś i czy zainstalowałes ją na dysku?

4. DKT_50

DKT_50 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nagrałem na PLATINUM, nie instalowałem na dysku, nagrałem tą DVD 2, jutro sprawdzę czy działa z zainstalowaną DVD 2. Dysku nie mam, dopiero jestem w trakcie zakupu. O kuźwa, czyli nie zainstaluję DVD 2 :X

EDIT @

Po 10 minutowym ładowaniu wyścigu, wyskoczył też komunikat, żeby przeczyścić płytkę. ;F

5. Big Boo

Big Boo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    prawdopodobnie jest to wina szajskich płytek, jeżeli chcesz żeby coś Ci działało długo to trzeba kupować droższe rzeczy. Kup płyty VERBATIM i nagraj z prędkością 2.4x

Wczytywanie...

Poleć forum