1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dujda, Styczeń 19, 2014.

1. Dujda

Dujda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam problem tzn. zakupiliśmy z dzieckiem grę Lego Batman 2 na xbox360. Gra się wczytuje do pewnego momentu i dalej się zawiesza. Gre reklamowaliśmy 2 razy ale sprzedawcy twierdzą że wszystko jest ok. Gra zawiesza się tylko w jednym miejscu. A teraz o co mi chodzi: chciałbym tą całą grę skopiować jakoś na pendriva i wtedy odczytywać ją z pendriva. Słyszałem ze jest taka możliwość bo wtedy konsola odczytuje ją z pena a nie z płyty. Ktoś mi też mówił że gra odpala się wtedy z płyty ale resztę idzie z pendriva. Proszę o pomoc i z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Masz dwie możliwość zainstalować grę na pamięci i wtedy spróbować zagrać albo zrobić przeróbkę RGH wówczas nie musisz kupować gier w sklepie tylko pobierasz je sobie za darmo na komputer zgrywasz na pamięć przenośną wpinasz na xboxsa i grasz

1 osoba to lubi.
  4. Dujda

Dujda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak tylko ja mam pakiet gwarancji na 5 lat jakby mi padła konsola. A przy przeróbce tracę gwarancję. A jak zainstalować grę na pamięci?

5. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli wejdziesz w informacje o grze, masz opcje zainstaluj. Kliknij i przy podłączonym penie do konsoli będziesz miał dwie opcje do wyboru gdzie gra ma zostać zainstalowana. Wybierasz pena i gotowe :)

Wysłane z mojej 520 za pomocą Tapatalk.

1 osoba to lubi.
  6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    podpinasz pendriwe, xbox go 'sformatuje' a potem mozesz instalowac - na stronie glownej najeżdzasz na gre i 'X' na padzie a wtedy zainstaluj

1 osoba to lubi.
  7. Dujda

Dujda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje wszystkim :) Grę zainstalowałem na pena a teraz mój dzieciaq będzie grał aż dojdzie do miejsca gdzie waliła zwiecha i sprawdzimy czy to wystarczy . Jeeszcze raz dzieki i pozdrawiam uczynnych :)

8. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli chcesz możesz również skopiować save'a z tej gry na pena, zrób zapis jakiś tam czas przed tym zacięciem i poprostu skopiuj go na tego pendrive'a. W razie gdyby się usunął/uszkodził zawsze możesz podmienić na sprawny :)

Wczytywanie...

Poleć forum