Problem gry

Dujda

Świeżak
Świeżak
Witam ,mam problem tzn. zakupiliśmy z dzieckiem grę Lego Batman 2 na xbox360. Gra się wczytuje do pewnego momentu i dalej się zawiesza. Gre reklamowaliśmy 2 razy ale sprzedawcy twierdzą że wszystko jest ok. Gra zawiesza się tylko w jednym miejscu. A teraz o co mi chodzi: chciałbym tą całą grę skopiować jakoś na pendriva i wtedy odczytywać ją z pendriva. Słyszałem ze jest taka możliwość bo wtedy konsola odczytuje ją z pena a nie z płyty. Ktoś mi też mówił że gra odpala się wtedy z płyty ale resztę idzie z pendriva. Proszę o pomoc i z góry dzięki.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz dwie możliwość zainstalować grę na pamięci i wtedy spróbować zagrać albo zrobić przeróbkę RGH wówczas nie musisz kupować gier w sklepie tylko pobierasz je sobie za darmo na komputer zgrywasz na pamięć przenośną wpinasz na xboxsa i grasz
 

Dujda

Świeżak
Świeżak
Tak tylko ja mam pakiet gwarancji na 5 lat jakby mi padła konsola. A przy przeróbce tracę gwarancję. A jak zainstalować grę na pamięci?
 

rafalgcw

Banned
Jeśli wejdziesz w informacje o grze, masz opcje zainstaluj. Kliknij i przy podłączonym penie do konsoli będziesz miał dwie opcje do wyboru gdzie gra ma zostać zainstalowana. Wybierasz pena i gotowe :)

Wysłane z mojej 520 za pomocą Tapatalk.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
podpinasz pendriwe, xbox go 'sformatuje' a potem mozesz instalowac - na stronie glownej najeżdzasz na gre i 'X' na padzie a wtedy zainstaluj
 

Dujda

Świeżak
Świeżak
Dziękuje wszystkim :) Grę zainstalowałem na pena a teraz mój dzieciaq będzie grał aż dojdzie do miejsca gdzie waliła zwiecha i sprawdzimy czy to wystarczy . Jeeszcze raz dzieki i pozdrawiam uczynnych :)
 

rafalgcw

Banned
Jeśli chcesz możesz również skopiować save'a z tej gry na pena, zrób zapis jakiś tam czas przed tym zacięciem i poprostu skopiuj go na tego pendrive'a. W razie gdyby się usunął/uszkodził zawsze możesz podmienić na sprawny :)
 

Do góry Bottom