1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krystiant94, Sierpień 18, 2011.

1. krystiant94

krystiant94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Witam Was serdecznie. Mam taki problem. Gdy nagrywam nowsze gry z nowym zabezpieczaniem ap25 to ekran po włożeniu gry nie reaguje i jest ciągle czarny. Mam podobną najnowszą przeróbkę (przerobiony około 1-2 tyg temu). Wszystkie inne gry działają. Zmarnowałem już 4 płyty i 4 różne obrazy COD'A BO. Wszystkie gry przepuszczam przez abgx ustawionego na lavel3 gdzie wszystko jest na zielono. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuje : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. chaos220

chaos220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dowiedz się czy na pewno masz lt+ 1.91 a nie 1.90

Wczytywanie...

Poleć forum